1 2 3 4 5 6

Футбол

Максим Калиниченко допомагатиме Призетко тренувати ФК "Полісся"

27.12.2017 13:21Футбол

Під час підписання договору з ФК "Полісся" Олександр Призетко зазначив, що у тренерській роботі йому допомагатиме Максим Калиниченко.

"У мене помічник - це Максим Калиниченко. Це мій товариш, і мені з ним комфортно працювати. У нас співпадають погляди і бажання у плані футболу. Офіційно він помічник, але ми спілкуємося на рівних. Так, за результат відповідаю я і несу відповідальність. А далі життя покаже. У мене ще є пропозиції по тренерському штабу, наприклад, тренера з фізичної підготовки, але це все треба розмовляти з Ігорем Петровичем та Сергієм Івановичем". 

Довідка:

Максим Сергійович Калиниченко (нар. 26 січня 1979 року, Харків) - колишній півзахисник збірної України, сімферопольської «Таврії» і «Дніпра», футбольний експерт. Двічі перемагав в чемпіонаті Росії, вигравав Кубок Росії у складі московського «Спартака», досягав чвертьфіналу чемпіонату світу зі збірною нашої країни. Наприкінці квітня 2014 угоду із «Таврією» розірвано за згодою сторін і Максим отримав статус вільного агента. Після чого Калиниченко став експертом на українському телебаченні, зокрема у програмі "ПроФутбол".

Спортивний Житомир

 

Схожі новини