1 2 3 4 5 6

Футбол

Маліновський забив гол і віддав два асиста в матчі з Брешією

15.07.2020 09:49Футбол

Житомирський хавбек "Аталанти" Руслан Маліновський, який вийшов в стартовому складі на матч 33-го туру Серії А з "Брешією", зробив два асиста і забив гол в даному поєдинку (6:1).

Українець віддав гольовий пас на Пашаліча вже на 2-й хвилині, а на 28-й забив вже сам. Руслан не зупинився і в другому таймі оформив ще одну гольову передачу. В сумі, три результативних дії за матч.

Цікаво, що Руслан відзначається результативними діями вже в четвертому матчі поспіль - раніше від віддавав гольові передачі в матчах з "Кальярі" і "Сапмпдорією" і забивав "Ювентусу".

Результативні дії Маліновського дозволила йому заробити максимальний бал – десять – від статистичного порталу Whoscored. До того ж Руслан був названий гравцем матчу. За відведений йому час він тричі бив по воротах, 85 разів торкався м’яча, пасував партнерам з точністю 88%, на ньому тричі порушували правила, одного разу він перехопив пас суперника.

Окрім Маліновського найвищий бал отримав Маріо Пашаліч, у Гозенса 9,1, у де Рона – 8,5.

Додамо, що нинішній сезон складається для Руслана вельми успішно. В 29-ти зіграних матчах він забив сім голів та віддав п’ять результативних передач.

"Аталанта" завдяки цій перемозі піднялась на друге місце в турнірній таблиці, втім, свої матчі ще повинні зіграти "Інтер" та "Лаціо".