1 2 3 4 5 6

Футбол

Матч Гірник-Спорт - Полісся відбудеться за розкладом в неділю. Перша ліга продовжить грати у вихідні

13.11.2020 11:04Футбол

Всі матчі Першої та Другої ліги відбудуться без перенесення в інші міста. Таким чином, всі протиепідемічні обмеження, які стосувалися «помаранчевої» зони, тепер будуть діяти по всій країні. Після прийняття рішення про введення карантину вихідного дня, клуби ПФЛ найближчим часом отримають листи про дозвіл проводити матчі, що залишилися сезону в своїх містах.

Всі поєдинки будуть проходити без присутності уболівальників. Нагадаємо, що через «червоної» карантинної зони кілька команд (Прикарпатті, Миколаїв, Полісся, Авангард, Верес) проводили тури не на своїх стадіонах.
Карантин вихідного дня вступає в дію в суботу, 14 листопада, і обмежить проведення на вихідних масових і публічних заходів. У той же час баскетбольний чемпіонат в Україні не буде припинений, незважаючи на ігри в закритому просторі - матчі продовжать проводити без глядачів.
До кінця календарного року в Першій лізі командам залишилося провести чотири тури, у Другій - два тури. Лідером групи А є Епіцентр і Карпати Галич, в групі Б - Метал, у Першій лізі - Чорноморець.

Нагадаймо, що найближчий матч в І лізі житомирський ФК Полісся зіграє вже в неділю, 15 листопада.

за матеріалами СпортАрена

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир ПФЛ І ліга ПФЛ 

Схожі новини