1 2 3 4 5 6

Футбол

МФК "Житомир" дебютував в чемпіонаті України з футболу серед аматорів

24.04.2016 14:49Футбол

Дебютний матч МФК "Житомир" в аматорському чемпіонаті України зібрав на "Спартаку" 23 квітня рекордну кількість вболівальників. Стадіон був заповнений вщерть. Більш того, вболівальники примостилися навіть на дахах сусідніх будинків, а також стояли навколо футбольного поля. МФК "Житомир" хоч і на мінорній ноті дебютував в аматорській лізі, але вболівальники отримали насолоду від великого футболу.

Чемпіонат України з футболу серед аматорів, 1 тур
23.04. Житомир, стадіон "Спартак", 2500 глядачів

МФК "Житомир" – ФК "Малинськ" – 1:3 (0:2)
Голи: Марченко (90+1) – Брикса (18), Назарчук (42), Рибковський (72)

МФК "Житомир": Міхєєв Дмитро, Куделькін Дмитро (25, Богуцький Дмитро), Праслов Володимир, Єлісєєв Олександр, Зайнчковський Максим, Омельянчук Микита, Слюсар Сергій, Гусак Роман, Борисюк Володимир (80, Марченко Богдан), Вакула Дмитро, Федоренко Микола.

ФК "Малинськ": Ярмощук Олександр (90, Балаушко Юрій), Гергелюк Олександр, Назаренко Демян, Мельничук Тарас (73, Мичко Олександр), Сахнюк Андрій (90, Сачук Вадим), Ситник Дмитро (82, Царьов Вадим), Назарчук Олександр (87, Єфімчук Сергій), Савицький Роман (78, Сондак Юрій), Федосенко Юрій, Рибковський Павло, Брикса Віталій (84, Онищук Анатолій).

Попередження: Зайнчковський Максим (62), Праслов Володимир(65), Гусак Роман (82) - Павло Рибковський (45), Назарчук Олександр (55), Ситник Дмитро (59), Гергелюк Олександр (65), Савицький Роман (71)

Звітний поєдинок розпочався без традиційної розвідки, але неозброєним оком було видно, що більше конструктиву в грі було в команди із Малинська. Ще б пак, гості вже третій рік виступають цим складом. В той час як житомиряни тренуються поки що без року-неділю.

На жаль, вже на 18 хвилині першого тайму грубою помилкою захисників МФК "Житомир" скористався Віталій Брикса, який головю відправив м'яч у ворота і відкрив рахунок.

Господарі спробували налагодити гру і двічі в одному моменті (постарався досвідчений Володимир Борисюк) мали нагоду зрівняти рахунок. Але воротар гостей Олександр Ярмощук врятував свою команду.

Друга половина першого тайму пройшла практично в рівній боротьбі. Але за три хвилини до перерви гості відзначилися вдруге. Олександр Назарчук в один дотик замкнув передачу свого партнера з лівого флангу - 0:2. Саме з таким рахунком команди пішли на перерву.

Після відпочинку житомирські футболісти практично на рівних змагалися з суперниками з рівненщини. До речі, хоча "прописка" у гостей - село Малинськ (де проживає всього 1700 мешканців!), всі гравці із обласного центру - Рівного. А спонсором команди, кажуть, є меценат зі столиці України.

Друга половина поєдинку відзначилася грубою грою гостей, в пасиві яких аж п'ять жовтих карток. Було також травмовано нашого захисника Миколу Федоренка.

Тренерський склад житомирян серією замін намагався змінити гру, але марно. Гості мали позиційну перевагу і на 73 хвилині відзначилися втретє - в рамку поцілив Павло Рибківський - 0:3.

Заключна частина гри пройшла за переваги житомирян, які аж ніяк не бажали програвати із "сухим" рахунком. Тим паче при підтримці такої кількості уболівальників. І на доданій арбітром хвилині стадіон "Спартак" таки дочекався голу своїх улюбленців, коли відмінним ударом поцілив у рамку Богдан Марченко - 1:3!

Після фінанльного свистка арбітра із Вінниці Павла Кисельова, уболівальники залишали стадіон і дещо засмученими і задоволеними. Адже, не дивлячись на поразку, футбол таки повернувся в Житомир!

Маю надію вірити, що міська і обласна влада при підтримці спонсорів буде активно розвивати футбол в обласному центрі. І на центральному стадіоні Житомира, як і раніше, буде звучати футбольний марш!

Олег Севренчук для "Спортивного Житомира"