1 2 3 4 5 6

Футбол

Молоді потрібно брати приклад з Малиновського та Зінченка, які грали і в Другій лізі, і на область, і без команд сиділи - Вакуленко

02.01.2020 10:14Футбол

Захисник "Карпат" Сергій Вакуленко висловив свою думку, чому молоді перспективні українські гравці по досягненню певного віку зупиняються в розвитку.

"Вся справа в нашому менталітеті, на якомусь рівні всіх все починає влаштовувати. Мовляв, тепла ванна, я - футболіст Прем'єр-ліги, отримую якісь гроші, мені достатньо. Це неправильно. До 19-21 року у нас все чемпіони світу, а далі не йдемо.

Малиновський, Зінченко і інші пацани - всі вони були з нами, грали і в Другій лізі, і на область, і без команд перебували. Іванисеня потрапив до збірної України, а через травму коліна два роки до цього сидів без команди. Потім був "Іллічівець", а й там він толком не потрапляв до складу. А тепер так ось все змінилося. Значить, вони цього хотіли, йшли до цього. І у них вийшло.

Я добре знаю Малиновського, його приклад для мене найяскравіший. Людину прибрали з "Шахтаря", після академії його не взяли далі нікуди, хоча був "Шахтар-3" і дубль. Тобто він пішов, півроку грав на область в Житомирі, потім повернувся в "Шахтар-3" і тільки після цього пішов, пішов, пішов. За великим рахунком, він зробив нереальне", - сказав Вакуленко.

за матеріалами ua-football.com

Спортивний Житомир

Теги: коментарі Руслан Малиновський Олександр Зінченко 

Схожі новини