1 2 3 4 5 6

Футбол

​На Спартакіаді Бердичева з міні-футболу перемогли школярки СЗОШ №1

01.11.2019 14:09Футбол

Декілька днів поспіль на майданчику зі штучним покриттям в одному з мікрорайонів міста Бердичева відбулася Спартакіада з міні-футболу серед дівчат. Цього року у змаганнях взяли участь шість команд: СЗОШ № 1, ЗОШ № 5, СЗОШ 8, ЗОШ №11, ЗОШ №12 та ЗОК № 14. За результатами змагань з міні-футболу, виграла команда дівчат з СЗОШ №1.

За регламентом змагань, учасниць поділили по три команди на дві гри. Переможцями груп стали команди СЗОШ №1 та ЗОШ №12. Друге місце у групі посіла команда ЗОШ № 5 та СЗОШ №8. І третє – ЗОШ №11 та ЗОК №14.

У грі за третє місце між командами ЗОШ №5 та СЗОШ №8 було забито один м’яч. Його автором стала учениця ЗОШ №5, яка принесла своїй команда бронзові нагороди.

У фінальній грі зустрілися команди СЗОШ №1 та ЗОШ №12. Основний час завершився внічию 1:1. Та у серії післяматчевих пенальті дівчата показали справжню жагу до перемоги. З рахунком 7:6 перемогу у фіналі та у змаганнях здобула команда СЗОШ №1.

По завершенню фінальної гри відбулася церемонія нагородження. Усі матчі уважно переглядав тренер ДЮСШ міста Бердичева Ігор Лисюк, який працює у спортивній школі саме з дівчатами та готує майбутніх майстрів жіночого футболу. Також сформували збірну Бердичева, яка представить місто на обласних змаганнях.