1 2 3 4 5 6

Футбол

На стадіоні «Полісся» нанесли розмітку та готуються до встановлення електронного табло

24.07.2019 13:21Футбол

На Центральному стадіоні «Полісся» уже нанесли розмітку й на бігових доріжках відтепер активно тренуються спортсмени області. Крім цього, вже доставили опору для великого електронного табло, яке невдовзі встановлять на території.

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Про хід робіт на масштабному спортивному об’єкті Житомирщини розповів директор департаменту регіонального розвитку ОДА Євген Кульчицький.

За його словами, на стадіоні вже повністю нанесена розмітка на бігових доріжках та продовжується благоустрій території.

«Вже привезли металеву опору для електронного табло, яке матиме розмір 6 на 10 м. На західній трибуні продовжують монтувати зв’язки для накриття. Також продовжують роботи на підпірній стінці універсального майданчику, який знаходитиметься за трибунами. Крім цього, готуємось до облицювання північної трибуни», – зазначив Євген Кульчицький.

Після того, як на стадіоні «Полісся» завершили розмітку бігових доріжок, спортсмени з області щодня мають змогу тренуватись у центрі міста на новій спортивній інфраструктурі.

Реконструкція головної спортивної арени області стадіону «Полісся» відбувається за кошти ДФРР та обласного бюджету. З державного бюджету на завершення робіт цьогоріч виділили 13 млн 120,6 тис. грн.

Спортивний Житомир

Теги: стадіон Полісся інфраструктура 

Схожі новини