1 2 3 4 5 6

Футбол

На виконкомі у Житомирі вирішували, чи дозволяти продаж пива на «Спартак-Арені» під час матчів «Полісся»

11.09.2019 11:21Футбол

У Житомирі, 11 вересня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради, у порядку денному якого було 6 питань. У членів виконкому до даного проекту виникло кілька запитань, одне з яких стосувалося дозволу на реалізацію пива під час матчів ФК «Полісся». Додатковим питанням було запропоновано питання щодо надання дозволу ФК «Полісся» грати домашні матчі сезону 2019-2020 на стадіоні «Спартак Арена».

«Про надання дозволу комунальному підприємству «Футбольний клуб «Полісся» Житомирської міської ради на проведення домашніх матчів ФК «Полісся» на стадіоні «Спартак «Арена», - озвучив текст проекту рішення мер Житомира Сергій Сухомлин.

За словами секретаря міськради Наталії Чиж, є попит серед підприємців – надходили звернення щодо дозволу на реалізацію пива на футбольних матчах.

«Якщо в школі дозволити наливати пиво, теж попит буде», - зауважив член виконкому Руслан Годований.

Ще один член виконкому Олександр Блощинський нагадав, що на останній матч, який відбувся 8 вересня, частина вболівальників вже прийшла «підігріта».

«Це щоб їм простіше було – щоб з собою не носити?», - поставити риторичне запитання Олександр Блощинський.

За словами мера Житомира, практика продажу слабоалкогольних напоїв та фаст-фуду під час футбольних матчів існує в багатьох європейських країнах, але там є культура поведінки. Ще одним важливим моментом, який треба враховувати, є те, що «Спартак Арена» - це, перш за все, дитячий стадіон.

«Це нормально, коли на території стадіону реалізують слабоалкогольні напої. Я був на матчах в європейських країнах: в Англії, в Італії. Кругом є пиво. Але там є культура поведінки. Щоб ви розуміли, в Англії вони теж продають хот-доги, пиво і все решту. Але у них правило – вони з хот-догом на трибуну не вийдуть. Це питання культури: для них це приниження стадіону. Вони під час перерви вийшли – попили пиво і пішли на трибуни. А у нас, окрім того ще й дитячий стадіон», - зауважив мер Житомира.

Після обговорення було вирішено підтримати рішення про надання дозволу на проведення домашніх матчів ФК «Полісся» на стадіоні «Спартак Арена», але без дозволу на реалізацію пива.

Нагадаємо, 8 вересня ФК «Полісся» у першому домашньому матчі подарував своїм вболівальникам перемогу, обігравши «Калуш» з рахунком 2:0. Спортивний Житомир транслював матч ФК «Полісся» - ФК «Калуш» у прямому ефірі.

Відеосюжет з післяматчевим коментарем тренера житомирського «Полісся» Анатолія Безсмертного можна переглянути тут.

Спортивний Житомир

Теги: Спартак Арена виконком домашні матчі ФК Полісся 

Схожі новини