1 2 3 4 5 6

Футбол

Нардеп з трибуни парламенту назвав будівництво стадіону «Полісся» у Житомирі символом корупції, бездіяльності та безглуздя

26.02.2021 10:22Футбол

Народний депутат України Арсеній Пушкаренко («Слуга народу») під час виступу з трибуни Верховної ради України назвав будівництво центрального стадіону “Полісся” у Житомирі символом корупції, бездіяльності та безглуздя.

«З цієї трибуни хотілось би висловитись про будівнитво стадіону в Житомирі. Вже 15 років, вдумайтесь, 15 років його не можуть добудувати. Цей довгобуд - символ корупції, символ бездіяльності і символ безглуздя в місті Житомирі. Днями вболівальники футбольного клубу «Полісся» обґрунтовано вийшли з претензією до обласної державної адміністрації: коли ж все-таки буде добудовано стадіон «Полісся», - сказав нардеп.

Арсеній Пушкаренко закликав керівництво Житомирської ОДА добудувати споруду в найкоротші терміни.

«Ми, житомирські народні депутати: Тетяна Грищенко, Дмитро Костюк, Сергій Кузьміних, Богдан Кицак, Ігор Герасименко, звертаємось до керівництва обласної державної адміністрації і її голови Віталія Бунечка з вимогою в найкоротші терміни добудувати цей довгобуд. Сьогодні це обличчя нашої влади в місті Житомирі. Ми повинні поставити крапку в цьому питанні і добудувати цей стадіон. І змінити цей символ з корупції, добробуту і безглуздя на місце, яке буде приносити задоволення всім житомирянам, де буде грати наша поліська команда, місце, куди будуть приходити і дорослі, і діти та пишатись своєю командою. Ми, як народні депутати в рамках парламентського контролю, тримаємо ситуацію на контролі, як народні депутати, докладаємо всіх зусиль і будемо докладати, щоб об’єкт був добудований, а виконавців, Житомирську обласну держадміністрацію, закликаємо в найкоротший термін закінчити цей об’єкт і показати всім, що наша влада спроможна доробити те, що не змогли інші», - сказав нардеп.

Нагадаємо, 17 лютого вболівальники Житомирського “Полісся” влаштували акцію «Бунечка - човпти!» під стінами ОДА.

Відеосюжет про дев’ять голів Житомирської облдержадміністрації, спочатку десятки, а згодом і сотні мільйонів гривень та 15 років будівництва дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, реконструкція центрального стадіону «Полісся» триває вже 15 років. Вперше про реконструкцію головної спортивної арени Житомира заговорили в далекому 2005 році. Відтоді це «будівництво довжиною у вічність» пережило вісьмох голів Житомирської облдержадміністрації, Віталій Бунечко – дев’ятий.

22 серпня 2019 року на офіційному відкритті стадіону «Спартак Арена» новий голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв добудувати стадіон «Полісся» і 5 вересня зібрав нараду, аби обговорити реконструкцію центрального стадіону. А вже 16 жовтня цього ж року Бунечко «анонсував» розслідування про можливе розкрадання коштів на реконструкції стадіону «Полісся». У листопаді слідчі ГУНП звернулися до суду з клопотанням про доступ до речей та документів, необхідних для розслідування, розпочатого 7 жовтня 2017 року, щодо розтрати коштів на реконструкції житомирського стадіону «Полісся». Мова йде про роботи, які виконувалися впродовж 2016-2019 років, сума завданих збитків ще встановлюється. 23 грудня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко затвердив проєктну документацію по реконструкції стадіону «Полісся» загальною вартістю 167 млн грн.

У вересні 20202 року голова ОДА та підрядник пообіцяли у листопаді провести перші матчі на житомирському стадіоні «Полісся».Теги: футбол Полісся ультрас стадіон 

Схожі новини