1 2 3 4 5 6

Футбол

​«Не треба винити хлопців, це моя помилка», - головний тренер житомирського «Полісся» про нічию із «Чайкою»

25.11.2019 13:23Футбол

Житомирське «Полісся» розійшлось драматичною нічиєю з футбольним клубом «Чайка» в останньому матчі осінньої частини чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги.

Зі стартових секунд поєдинку житомиряни своєю грою демонстрували тверді наміри поборотись за лідерство у групі А перед зимовою перервою. Атака за атакою, підопічні Анатолія Безсмертного шукали вільні зони на половині поля суперника та намагались діяти гостро поблизу воріт команди гостей.

Перших результатів такого потужного натиску на оборону «Чайки» вдалось досягнути ще до перерви. На 34-й хвилині житомиряни масово пішли в атаку до штрафного майданчику суперника і після серії ударів м’яч таки зумів відправити у ворота Марат Даудов.

В другому таймі Ярослав Галенко дублем закріпив успіх житомирської команди: спочатку точно пробив головою після навісної передачі від Даудова, а згодом замкнув прострільну передачу від партнера із кута воротарського майданчику.

Зважаючи на такий великий рахунок, почало здаватись, що перемога вже в кишені «жовто-зеленої» команди. Втім, футболісти з Київщини здійснили неймовірне і в гостях у лідера групи відіграли три пропущені м’ячі. Наприкінці гравці «Чайки» забили три голи і на це їм знадобилось усього п’ять хвилин. Спочатку на 88-й хвилині після подачі з кутового першим на добиванні опинився Антон Музиченко і сильним ударом зробив рахунок 3:1. Другий м’яч кияни забили на другій компенсованій арбітром хвилині. Ну, і третій м’яч, гравці «Чайки» провели у ворота Олега Мозіля на 93-й хвилині.

Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 3:3.

«Ми всі любимо футбол саме за такі моменти. Коли ти на 87-й хвилині програєш 3:0, а в кінці матчу рахунок 3:3. Я думаю, що перший гол дав нам додаткову віру в себе. Другий укріпив цю віру. А в кінці, знаєте, як по накатаній пішло. Я завжди своїм гравцям кажу, що у нас зібралась так група, що кожна гра - непередбачувана. І дуже важко спрогнозувати, як вона закінчиться. Я вважаю, що це супер, бо це дає нашим гравцям можливість розвиватись. Коли ти кожен місяць в напрузі, то це супер», - переконаний головний тренер СК «Чайка» Тарас Ільницький.

«Трошки розслабилися, пропустили гол. Вважаю, що я зробив невдалі заміни. Команда грала добре, питань до хлопців немає. Гра була під нашим контролем. Хлопців не треба звинувачувати, звинувачувати треба мене, це моя помилка», - сказав у післяматчевому коментарі головний тренер ФК «Полісся».

Незважаючи, на прикре закінчення осінньої частини Чемпіонату, Анатолій Безсмертний позитивно оцінив гру команди в першій половині ІІ ліги.

«Однозначно, хлопці провели хороший сезон. І уболівальник пішов, і команда непогано грала. Але були ось такі ігри, де нам не щастило, десь удача відверталася. Але в цілому, я вважаю, що команда проявила себе гідно. Потрібно, звичайно, посилення, можливо, і «свіжа кров» потрібна, може багато хлопців засиділися. Але це така справа. Але в цілому я вважаю, що сезон був нормальним», - розповів головний тренер ФК «Полісся» Анатолій Безсмертний.

Наразі гравці «Полісся» посідають другу сходинку в турнірній таблиці і відправляються на зимові канікули. На тренувальні збори команда збереться після Новорічних та Різдвяних свят.

Нагадаємо, сайти Житомир.info та Спортивний Житомир транслювали матч ФК «Полісся» (Житомир) - СК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) у прямому ефірі.