1 2 3 4 5 6

Футбол

Новоград-Волинський "Звягель" обіграв "Карпати-Енергетик" на старті Кубку України

29.08.2019 15:44Футбол

У середу, 28 серпня, новоград-волинський "Звягель" стартував в аматорському Кубку України. Віце-чемпіон і фіналіст кубка Житомирщини з футболу обіграв "Карпати-Енергетик", який влітку пережили злиття клубів Галича та Бурштина.

Матч-відповідь має відбутися 4 вересня.

Карпати-Енергетик (Галич) — Звягель (Новоград-Волинський) — 1:3

Голи: Турчанський, 62 (пен.) – Чапський, 17, Гороницький, 35, Корнійчук, 50
Незабитий пенальті: Куба (Звягель), 44 – стійка

Карпати-Енергетик: Борсук, Кащій, Красій, Кримінський©, Ю.Вовчук (Сем’янчук, 46), Воробчак, Блонський, Третяк (Кукурудз, 46), Воробець (Турчанський, 46), Деренюк, Слободян. Запасні: Петрик, Прошак, Я.Вовчук, Федюк. Головний тренер: Петро Русак.

Звягель: Войтович, А.Швець, А.Тимофєєв, Бусленко, Чапський (Ващенко, 89), Багінський, Слюсар© (Березін, 80), Куба (І.Тимофєєв, 77), Д.Швець (Лавренюк, 85), Гороницький (Скорода, 53), Корнійчук. Запасний: Шевченко. Головний тренер: Руслан Скидан.

17:38; 29.08.2019. Бурштин. Стадіон «Енергетик». 400 глядачів, поле 3; +31С
Суддя: Родін Іван (Львів)

Попередження: Швець, 12; Куба, 29; Войтович, 61; Кащій, 63; Слободян, 67; А.Тимофєєв, 67
Вилучення: Деренюк, 45+2 («фол останньої надії»); А.Тимофєєв, 79 (повторне попередження)

Гості ж прибули в бойовому складі, де знайшлося місце кільком екс-професіоналам. Звягель покладає великі надії на Кубок ААФУ, тож уже в першому таймі створив собі комфортну перевагу в рахунку. Так, ледве встигли господарі відбитися після ауту, Іван Чапський встиг на підбирання й відразу ж пробив з лівої метрів із 18-ти. Голкіпер лише зачепив м’яча рукою, тож був вимушений діставати його вже із сітки воріт – 0:1.

Другий гол Звягеля був дуже прикрим для збірної команди Галича та Бурштина. Голкіпер Борсук, який вперше зіграв за цю команду в ААФУ, вийшов на перехоплення за межі своїх володінь і вибивав м’яча головою, але скинув якраз туди, де був Гороницький. Артем тут же в дотик влучив у порожні ворота – 0:2. До всіх неприємностей ще й Деренюк залишив Карпати-Енергетик у меншості, коли руками затримав Корнійчука, а рефері трактував цей епізод як позбавлення очевидної можливості забити.

Ще до перерви у гостей був шанс довести рахунок до розгромного, коли Слюсар просто-таки знущався з оборони КЕ, аж поки його не зачепив захисник – 11-метровий. Але Куба, перегравши воротаря, влучив у праву від нього стійку. Що не вдалося з пенальті – невдовзі після перерви вдалося зі штрафного. Куба, замість очікуваної подачі, прокотив на хід Корнійчуку, а Анатолій, пройшовши вільним «коридором», забив сильним ударом у ближній кут – 0:3.

Єдине, на що спромоглися господарі – це гол престижу. Голкіпер гостей збив, здається, Слободяна, а Віталій Турчанський чітко на протихід реалізував пенальті – 1:3. Але навіть коли склади зрівнялися (гравець Звягеля був вилучений у кінцівці), перевага приїжджої команди не похитнулася.