1 2 3 4 5 6

Футбол

Новий тренер житомирського «Полісся»: я люблю грати в сучасний футбол і в атаці, і в захисті

07.07.2020 13:23Футбол

У Житомирі представили нового головного тренера ФК «Полісся» - ним став Сергій Шищенко. Представлення відбулось на центральному стадіоні. За словами керівництва клубу, ще близько місяця тому адміністрація «Полісся» почала шукати людину, яка очолить команду в І лізі.

«Хочу подякувати всім: і вболівальникам, і фанам, і спонсорам, які допомагали «тягнути» команду, і обласній адміністрації, міським депутатам, які виділяли фінансування. Сьогодні мрії стали можливими - команда в І лізі. Зараз на І лігу стоять свої задачі, свої виклики. Тому ми сьогодні представляємо нового тренера. Думаю, в новому сезоні команді потрібне буде підсилення і ці питання вже будуть більше до нового тренера. На даний час в команди є титульний спонсор. Одразу скажу, я поки не можу назвати цю компанію, бо представлення компанії і спонсора буде разом із оновленою формою перед початком сезону. Найближчим часом команда збереться на збори, буде проводитись перегляд нових можливих гравців, які будуть грати в команді», - розповідає Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

За словами нового головного тренера ФК «Полісся» він слідкував за виступами житомирян в ІІ лізі.

«Я дивився ігри «Полісся», ще не знаючи буду я в команді чи ні, просто стежив. Я знаю деяких хлопців і тренера. Деякі ігри в сезоні я дивився, і вони мені дуже сподобалися: по відношенню хлопців до гри, команда непогано діяла в обороні і турнір показав, що команда пропустила найменше. В останні дні, коли ми зустрілися з мером, з потенційним спонсором і мені повідомили, що я претендент на посаду, я вивчав команду більш детально. В цілому мені подобалися дії команди. Звичайно, я бачив і помилки, але це природно. У мене свій погляд на той футбол, який я хочу бачити. Будемо працювати, будемо знайомитися з хлопцями. Потенціал у хлопців є. Будемо дивитися, як вони будуть сприймати моє бачення, мої вимоги і далі визначатися - хто залишиться в команді. У процесі роботи ми будемо робити висновки і рухатися вперед», - каже головний тренер ФК «Полісся».

Про плани Сергій Шищенко говорить стримано - трохи більше уваги атакувальному футболу, але разом із тим не забувати і про оборону.

«Я хочу грати в сучасний футбол, вивчаю сучасні тенденції, які є в футболі. І мушу зізнатися - я люблю атакувати, люблю грати в комбінаційний футбол, який подобається глядачам. Є різні тактичні моменти - хтось обороняється і грає в контратаках. Я ж люблю, щоб був баланс: ми повинні атакувати, повинні розуміти, як ми атакуємо і оборонятися. Футбол, в який ми будемо грати - з якогось боку це ризик, але ми будемо робити так, щоб цей ризик мінімізувати, щоб кожен на футбольному полі розумів, що він робить. Можна оборонятися і втратити при цьому в атаці. Я хочу, щоб був баланс, щоб футболісти розуміли і як ми атакуємо, і як ми обороняємося. Це дуже важливо», - каже Сергій Шищенко.

Основним завданням на сезон буде закріплення в середині турнірної таблиці, розповідають у клубі.

«Ми будемо мати абсолютно добрий, не найбільший. але цілком пристойний середній бюджет. Із мером Житомира та спонсорами були визначені завдання на сезон. На сьогодні стоїть завдання виступити достойно. Достойно - це не якісь абстрактні результати. В сезоні буде 18 команд. Достойний виступ - це середина таблиці з 8 по 10 місце. Отакі завдання на сезон», - розповідає директор ФК «Полісся» Володимир Загурський.

Виступи у І лізі, яка стартує у вересні, команда може розпочати вже на центральному стадіоні, за умови, що частина стадіону буде здана в експлуатацію.

«З Віталієм Івановичем Бунечко у нас вже було кілька розмов, щодо того, щоб команда почала грати на цьому стадіоні. Навіть, якщо роботи не будуть закінчені повністю, можна здати в експлуатацію першу чергу. Майже напевно, перші ігри будуть відбуватись без вболівальників. І цей стадіон готовий до того, щоб команда почала виступи в сезоні тут», - каже мер Житомира Сергій Сухомлин.

Перші тренувальні збори ФК «Полісся» планує розпочати вже на наступному тижні орієнтовно 15 липня. Готуватиметься до сезону команда у Житомирі.

Нагадаємо, Анатолій Безсмертний, який вивів житомирський ФК «Полісся» в І лігу, залишив посаду головного тренера клубу.

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир 

Схожі новини