1 2 3 4 5 6

Футбол

Обласна влада не повністю виконала домовленість про співфінансування житомирського КП «ФК «Полісся»

02.12.2020 17:09Футбол

Обласна влада не повністю виконала свої зобов’язання щодо співфінансування комунального підприємства «Футбольний клуб «Полісся» Житомирської міської ради. Відповідно до домовленостей, обласна та міська влада мали фінансувати клуб у рівному співвідношенні – 50% на 50%. Однак КП отримало від обласної влади лише частину коштів. Про це повідомляє Житомир.інфо.

2 грудня на черговому засіданні виконкому міської ради затверджували зміни до фінансового плану комунального підприємства на 2020 рік, оскільки, як доповів керівник КП Володимир Загурський, від обласної ради надійшла субвенція у розмірі 1,3 млн грн.

«Зміни полягають в тому, що надійшла субвенція у розмірі 1,3 млн грн з обласної ради. У зв’язку з цим був внесений перерозподіл використання коштів», – зазначив директор КП ФК «Полісся».

Заступниця міського голови Світлана Ольшанська поцікавилася, чи має футбольний клуб достатнє фінансове забезпечення до кінця року.

«Фактично, якщо буде довиділено кошти міським бюджетом, то є (фінансування)», – відповів Володимир Загурський.

Світлана Ольшанська нагадала, що відповідно до домовленостей, половину річного бюджету футбольного клубу мала профінансувати обласна влада, іншу половину – міська.

«Це мають бути кошти обласної ради, відповідно до домовленостей, наполовину: половину місто фінансує, половину – область», – зауважила заступниця мера.

Володимир Загурський стверджував, що в 2020 році дофінансування від обласної влади вже не надходитиме. Він також додав, що область надала лише половину від обумовленої суми коштів – 2,6 млн грн (а йшлося про 4,8 млн грн).

«Ми розуміємо, що з міського бюджету ми маємо, знову ж таки, виконати чиїсь обов’язки», – нарікала Світлана Ольшанська.

Члени виконкому підтримали зміни до фінплану КП ФК «Полісся».

Нагадаємо, наприкінці літа 2020 року на Facebook-сторінці комунального підприємства «Футбольний клуб «Полісся» йшлося, що ФК може припинити виступи в Першій лізі через недофінансування з обласного бюджету.

«Річний бюджет ФК "Полісся" становить 9,6 мільйонів гривень (виділено редакцією). Половину цієї суми, відповідно до домовленостей, виділяє міська рада, іншу половину – обласна державна адміністрація. Міська рада виділила 4 мільйони 800 тисяч гривень, але обласна недофінансувала три з половиною мільйони (виділено редакцією)», – йшлося у повідомленні.

1 жовтня під час брифінгу на центральному стадіоні голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко звинуватив керівника ФК «Полісся» Володимира Загурського в непрофесійності. Голова ОДА зазначив, що на його думку, дії менеджменту клубу потрібно перевіряти. Він також закликав власників клубу, а саме міську раду, провести аудит в комунальному підприємстві «ФК «Полісся».

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир 

Схожі новини