1 2 3 4 5 6

Футбол

Обласна влада запевняє, що житомирський ФК «Полісся» вчасно почне тренувальні збори на базі у Березині

14.01.2021 09:38Футбол

Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко відвідав спортивно-оздоровчу базу Житомирської обласної школи вищої майстерності у с. Березина, де відбулась нарада з питань використання футбольного поля, що перебуває на балансі даного комунального закладу.

Про це 13 січня повідомив сайт облради.

Також Володимир Федоренко перевірив хід виконання ремонтних робіт на 1 та 2 поверсі житлового корпусу, які розпочались у 2018 році. Станом на сьогодні на базі триває капітальний ремонт фасаду, будівництво 3 поверху та реконструкція футбольного поля.

База була передана на баланс Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності в 2008 році, а з 2017-го перебуває в оренді футбольного клубу «Полісся». Втім через закінчення дії минулого договору оренди, футболісти не мали змоги провести збори і тренування, які стартують 20 січня. Саме це питання піднімали на виїзній нараді за участі заступника голови обласної ради Володимира Ширми, начальника управління молоді і спорту Житомирської ОДА Світлани Ярмолицької, заступниці Житомирського міського голови Марії Місюрової, начальника управління у справах сім'ї молоді та спорту Житомирської міської ради Ірини Ковальчук, директора комунального закладу «Житомирська обласна школа вищої майстерності» Житомирської обласної ради Василя Грибука та директора ФК «Полісся» Володимира Загурського.

«Усі непорозуміння вичерпані! Навчально-тренувальні збори футбольного клубу «Полісся» пройдуть на спортивно-оздоровчій базі у Березині. Найближчим часом буде укладений договір з надання послуг тимчасового проживання, щоб спортсмени могли заїхати», - зазначив по завершенню наради голова обласної ради Володимир Федоренко.

Учасники зустрічі також піднімали питання додаткового фінансування ремонту у житловому комплексі та реконструкції футбольного поля, зокрема облаштування бігових доріжок. На ремонтні роботи необхідно 5 млн грн, на першу чергу реконструкції поля – 3 млн грн.

«Будемо радитися з міською владою, як вирішити це питання», - сказав Володимир Федоренко.

Нагадаємо, в листопаді 2020 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА провів тендер з реконструкції футбольного поля та території Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності в селі Березина Житомирського району, переможцем стало київське ТОВ «Міттел» з остаточною ціновою пропозицією у 3 млн 80 тис. 154 грн 24 коп., роботи мають бути виконані до 31 грудня 2021 року.

Спортивний Житомир

Теги: футбол облрада тренувальна база ФК "Полсся"  

Схожі новини