1 2 3 4 5 6

Футбол

Огляд матчу житомирського «Полісся» проти чернівецької «Буковини» та післяматчеві коментарі

24.10.2019 15:39Футбол

Житомирське «Полісся» та чернівецька «Буковина» розійшлись бойовою нічиєю в матчі 17 туру чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги.

Перші моменти житомиряни почали створювати вже на стартових хвилинах матчу. Після розіграшу кутового Андрій Власюк видав відмінний навіс у штрафний майданчик суперника, але Ілля Тимошенко влучив в стійку. Після цього здалось, що гол у ворота «Буковини» - це лише питання часу. Втім, вже за хвилину сталось те, чого ані футболісти, ані вболівальники житомирян не чекали. Чернівчани вибігли в швидку контратаку і капітан «Буковини» Тарас Сивка відкрив рахунок у зустрічі, відправивши м’яч в сітку воріт Олега Мозіля і перервавши суху серію голкіпера, яка тривала 671 хвилину.

Пропущений гол спантеличив гравців «Полісся», і цим вдруге ледь не скористались гості. Але після удару Василя Палагнюка на десятій хвилині м’яч влучив в поперечину.

Саме після цього підопічні Анатолія Безсмертного остаточно прокинулись і вже на 13-й хвилині Дмитро Задерецький використав помилку захисників «Буковини» і влучним ударом відновив статус кво.

Впродовж усього першого тайму, «поліські вовки», які відчули присмак крові, продовжували атакувати і створювати моменти поблизу воріт чернівецької команди, яка відповідала нечастими, але небезпечними контр випадами.

Та попри достатньо велику кількість моментів наступний м’яч житомиряни забили аж на 83-й хвилині.

Вадим Семчук виконав феноменальний прохід лівим флангом атаки і видав простріл у штрафний майданчик суперника, на який відгукнувся нападник «Полісся» Ярослав Галенко. Форвард добряче приклався до м’яча, який рикошетом від Євгена Терзі залетів у сітку воріт «Буковини».

Від перемоги і здобутих трьох очок житомирян відділяли 7 хвилин основного часу та компенсовані головним арбітром хвилини. Але біда вдруге влетіла у ворота Олега Мозіля на 87 хвилині.

Автор першого забитого м’яча Тарас Сивка зі стандарту м’яко навісив у центр штрафного майданчика «Полісся». На навісну передачу від партнера відгикнувся Даніел Раулюк і не залишив шансів Олегу Мозілю – 2:2.

Саме такий рахунок і зафіксував фінальний свисток рефері.

«Можливо, не вистачило якоїсь гостроти, хитрого пасу, тому що, маючи тотальну перевагу, ми не вичавили з цього максимум. Пропустили на перших хвилинах гол, де хлопцям, напевно, не вистачило концентрації. З свого штрафного пропускаємо гол. В кінці гри ми теж пропустили гол, де теж хлопці, мабуть, вже «наїлися». Ми вигравали, тут потрібно було вже просто дотерпіти. А так - змістом гри, діями футболістів ми задоволені. Ми були «на м'ячі», у нас була перевага. Трохи проблема в тому, що дійсно сьогодні нам не вистачає гравців, які можуть хитро зіграти, віддати останній хитрий пас. Але це не означає, що ті хлопці, які вийшли, зіграли гірше. Так просто склалося. Головне, що хлопці небайдужі, хлопці викладаються, хлопці борються. Але, іноді буває і так», - сказав головний тренер ФК «Полісся» Анатолій Безсмертний.

«Ми готувались, звичайно, до лідера ІІ ліги. І підготовка була дуже відповідальна та серйозна. Реально, сьогодні на поле вийшло 11 бійців. Я навіть зайшов ось після матчу в роздягальню і сказав: сьогодні в нас команда мужиків. Незважаючи на всі наші проблеми, вони вийшли і показали хорошу, змістовну, швидку гру. Показали те, що подобається вболівальникам. Були голи, були моменти. Я дуже вдячний своїм підопічним, бо вони сьогодні мужики», - сказав головний тренер ФСК «Буковина» Степан Маковійчук.

Доволі ефективну гру у матчі з «Буковиною» продемонстрував нападник житомирян Ярослав Галенко. Саме після його удару м’яч ледь не залетів у ворота Марка Медвєдєва і лише поперечина воріт змогла його зупинити. За словами форварда, більшість команд прекрасно розуміють, що лінія атаки житомирського «Полісся» в оптимальному складі здатна демонструвати нестандартну гру, тому суперник не залишає багато простору для маневрів.

«Всі намагаються грати від оборони, сідають глибоко і через це немає вільних зон, щоб можна було втекти. Всі закриваються проти нас, тому що бояться, що ми можемо забити швидкий м'яч. Закриваються і намагаються грати проти нас на контратаках», - розповів форвард ФК «Полісся» Ярослав Галенко.

В паралельних матчах тернопільська «Нива» розійшлась безгольовою нічиєю із «Поділлям», а «Верес» Поступився 0:1 у матчі проти ФК «Оболонь Бровар 2» і це дозволило житомирському «Поліссю» зберегти статус лідера групи А. Наступний тур, підопічні Анатолія Безсмертного пропустять, а от найближчі переслідувачі «Верес» та «Нива» гратимуть між собою. Втім, за словами коуча «Полісся», незалежно від результатів наступного туру невеликий перепочинок піде футболістам лише на користь.

«Ми загалом відштовхуємося від себе, ми не стежимо ні за «Вересом», ні за Тернополем, ні за ким. Ми стежимо за собою. У них тур, а ми пропускаємо. Наше завдання - дати хлопцям вихідний, щоб вони трохи «перезарядили гармати», щоб вони набралися сил, роз'їхалися по домівках, відпочили пару днів, набралися позитивних емоцій, щоб вони трохи скучили за футболом. Тому що видно, що команда «підсіла», стомилась. Потрібна свіжа кров, і я думаю, що нам ця перерва піде тільки на користь», - переконаний Анатолій Безсмертний.

Нагадаємо, сайти Спортивний Житомир та Житомир.info транслювали матч 17 туру чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги ФК «Полісся» та ФСК «Буковина» у прямому ефірі.