1 2 3 4 5 6

Футбол

Олександр Чернецький: у "Поліссі" цікавий тренувальний процес, багато тактики

02.09.2020 09:49Футбол

Півзахисник житомирського ФК «Полісся» Олександр Чернецький розповів про кубковий матч проти «Чайки», в якому все вирішив єдиний забитий м’яч житомирян. Команда Сергія Шищенка пройшла до наступного раунду Кубка України, а вже шостого вересня оновлений клуб планує дебютувати у Першій лізі.

«Гра для нас була досить складною, але ми цього й очікували, - сказав Чернецький ua-football.com. - Знали, що легкої прогулянки не буде. Дуже важливо було перемогти у першому офіційному матчі після тривалої паузи. Задоволені, що вдалося досягти бажаного результати. Перемога надихає на подальшу роботу».

Команди між собою уже зустрічалися, тому тренерські напрацювання також мали значення – хто знайде нестандартні ходи. «Дійсно, неодноразово зустрічалися з Чайкою. Часто грали з цим суперником контрольні матчі, мали можливість протистояти один одному на рівні Другої ліги. З повагою поставилися до свого суперника і з максимальною серйозністю готувалися до матчу. Сергій Юрійович попросив нас використати деякі напрацювання, і це принесло свої плоди. Вважаю, що бойове налаштування та максимальна концентрація допомогли нам досягти результати і пройти далі в Кубку України».

«На початку гри нас підводила реалізація, не скористалися своїми нагодами, що додавало зайвої нервовості, - зізнався гравець. - Тривала пауза не могла не позначитися на нашій грі. Другу половину зустрічі почали не так яскраво, але головне, що нам вдалося забити переможний м'яч. М'яч Даудова вийшов красивим, додав нам упевненості у власних силах і дозволив видохнути з полегшенням. Впевнений, що прогресуватимемо від матчу до матчу і у Першій лізі продемонструємо зовсім інший рівень футболу».

Футболіст вважає, що філософія Шищенка поступово втілюється в життя. «У кожного тренера своє бачення футболу. Сергій Шищенко не є виключенням, у нього є своя філософія. Тренер ставить перед командою свої вимоги, вносить зміни у тренувальний процес. Потрібен час, щоб все зрозуміти і втілити напрацювання у життя. Відзначу, що вже поступово починаємо розуміти його тренерські ідеї. Тренувальний процес цікавий, недарма Шищенко працював у іменитих клубах, проходив стажування закордоном, та й сам грав на високому рівні. Ми багато уваги приділяємо тактиці».

«У нас хороша команда, яка може достойно грати у Першій лізі. Головне — перемагати у кожному матчу і рухатися вперед. Хочемо радувати вболівальників своєю грою та результатом. Якщо виконуватимемо вимоги тренерського штабу, то у нас все вийде. Щодо виступів у Першій лізі, то я не хочу забігати наперед. Час усе розставить на свої місця. Зробимо усе, щоб про Полісся почала уся футбольна Україна», - резюмував футболіст.

Пресслужба ПФЛ за матеріалами ua-football.com

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир 

Схожі новини