1 2 3 4 5 6

Футбол

Олександр Зінченко про життя на карантині: Скоро завию в цих чотирьох стінах

23.03.2020 12:59Футбол

Півзахисник збірної Украни, радомишлянин Олександр Зінченко розповів, чим займається під час несподіваної паузи у футболі.

"Вільного часу настільки багато, що я вже скоро завию в цих чотирьох стінах. Звичайно, підтримую форму, наскільки можу. Сьогодні гуляв у парку, два рази на тиждень намагаюся виходити прогулюватися або сходити в супермаркет.

Дійсно, немає деяких продуктів. Зокрема, немає м'яса і туалетного паперу. Можна замовляти онлайн, але тоді доведеться чекати 8 днів.

На щастя, Манчестер Сіті піклується про всіх гравців і персонал. Не встигаю я відкрити очі, як у мене особисте повідомлення від лікаря: як самопочуття у мене, у моїх рідних і близьких. Плюс мені привозять їжу 6 днів на тиждень і буквально завтра привезуть все обладнання для підтримки форми.

Ніхто не володіє інформацією, коли може відновитися чемпіонат. Якщо говорити про Англію, то вони трохи повільніше реагують на все це. Буквально з завтрашнього дня тільки вводиться карантин. Як на мене, це потрібно було робити раніше. У мене є знайома, яка п'ятий рік живе в Англії, у неї є симптоми коронавірусу, але їй кажуть ходити на роботу. Це не нормально", – сказав Зінченко у програмі Профутбол.

Спортивний Житомир

Теги: Олександр Зінченко 

Схожі новини