1 2 3 4 5 6

Футбол

Перенесення Євро та призупинення УПЛ та ПФЛ. Головні новини за 17 березня

18.03.2020 12:33Футбол

UA-Футбол зібрав найважливіші новини за вівторок, 17 березня

УЄФА переніс Євро

Європейський футбольний союз провів відеоконференцію з усіма членами організації та вирішив перенести чемпіонат континенту в зв’язку з пандемією коронавірусу. Таким чином, Євро-2020, що мав пройти в 12 містах різних країн, відбудеться в 2021-му році з 11 червня по 11 липня. Також в УЄФА запланували, що фінали Ліги Чемпіонів та Ліги Європи, якщо дозволить епідеміологічна ситуація, відбудуться 27-го та 24-го червня відповідно. На рік також змістили Кубок Америки-2020.

Усі змагання в Україні призупинені

В зв’язку з впровадженням жорстких карантинних заходів, які обмежують скупчення людей до 10-ти чоловік, Українська асоціації футболу також призупинила усі змагання. За словами Андрія Павелка, крайня дата, коли можна відновити чемпіонат і встигнути дограти сезон – 15 травня. УАФ діятиме відповідно до ситуації. Якщо чемпіонат все ж не буде дограно, місця буде розподілено відповідно до рекомендацій УЄФА. В зв’язку з ситуацією, що склалась, професійні клуби почали розпускати гравців у безстрокову відпустку.

Товариські матчі збірних перенесені

Орієнтовна дата – початок червня, однак остаточне рішення буде залежати від рекомендацій УЄФА. Нагадаємо, що 27-го березня Україна мала зіграти з Францією, а 31-го – з Польщею.

Спортивний Житомир

Схожі новини