1 2 3 4 5 6

Футбол

ПФЛ може відновити чемпіонат І ліги, а ФК "Полісся" - отримати підвищення в класі

01.06.2020 11:46Футбол

Шість найкращих футбольних команд Другої ліги, – по три з кожної групи, – на наступний сезон повинні вийти до Першої ліги, а дві найслабші - вилетіти з Першої вилетіти до Другої. Так сайту Tribuna.com прокоментував результати опитування серед клубів ПФЛ серед клубів ПФЛ президент організації Сергій Макаров.

Нагадаймо, що житомирський ФК "Полісся" наразі посідає другу сходинку в групі А ІІ ліги після 20 матчів. А сам сезон в ІІ лізі було припинено достроково і поновлювати його не планують.

Хоча все це поки має формат рекомендації. Остаточне ж рішення щодо обміну між лігами у ПФЛ має прийняти Виконком Української асоціації футболу.

Також Макаров розповів, що І лігу можуть поновити.

- Ми бачимо позицію 8 клубів, що ідеальним варіантом була б догравання першої ліги в повному обсязі. Так як до виконкому УАФ ще є час, ми повинні самі визначитися з цим рішенням, не всі можливості ми ще вичерпали. Тому через тиждень ще раз зберемося в форматі ради ліг на живе засідання. На ньому буде розглядатися тільки питання чемпіонату першої ліги. Наше базове пропозицію - скасувати попереднє рішення ради ліг і продовжувати грати чемпіонат першої ліги за регламентом.
Єдині нюанси, зміни в регламенті будуть пов'язані з тим, що не проводитиметься етап плей-офф з обміну між другою і першою лігою, так як друга ліга не грає.
Ми пропонуємо, більшість клубів згодні, що в кінці сезону вилетять дві останні команди першої ліги, а зайдуть 6 команд (по 3 з кожної групи) другої ліги без плей-офф. Перша ліга розшириться до 18 команд.
Другий момент. Є клуби першої ліги, де реальна ситуація епідеміологічна або економічна, не дозволить грати. За ним буде голосуватися окреме рішення, що такі клуби не знімаються за неявку. У таблицю їм будуть заноситися технічні поразки, але за дві неявки вони зніматися не будуть, - сказав Макаров.

Рада ліг запланована на 5 червня.

Спортивний Житомир


Теги: ФК Полісся Житомир ПФЛ ІІ ліга ПФЛ 

Схожі новини