1 2 3 4 5 6

Футбол

Після перемоги над ФК «Діназ» житомирське «Полісся» очолило турнірну таблицю групи A в ІІ лізі

21.10.2019 13:21Футбол

Житомирське «Полісся» мінімально обіграло вишгородський «Діназ» у матчі 16 туру Чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги. Це дозволило підопічним Анатолія Безсмертного очолити турнірну таблицю в групі А.

Із самого початку матчу «Полісся» взяло ініціативу на себе та зі стартових секунд розпочало атаки на ворота суперника. Більшість ігрового часу першої половини зустрічі підопічні Анатолія Безсмертного провели на підступах до штрафного майданчика «Діназу».

Втім, подекуди злагоджені дії гостей в обороні, а подекуди і майстерність голкіпера команди із Вишгорода дозволили «діназівцям» зберігати статус кво.

Перший і єдиний м’яч у зустрічі житомиряни забили на початку другого тайму. Хавбек «Полісся» Денис Галенков продемонстрував феноменальну швидкість, яка дозволила йому обіграти суперника і віддати передачу в центральну зону штрафного майданчика, де вже чатував Дмитро Задерецький. У два дотики інший півзахисник житомирської команди відправив м’яч в сітку воріт команди гостей.

Після забитого м’яча, житомиряни дещо пригальмували і склалось враження, що залишок зустрічі підопічні Анатолія Безсмертного зіграють від рахунку. Поступово ініціативу на полі на себе перебрали гості, а найбільше проблем в останні хвилини матчу поблизу воріт «Полісся» створював півзахисник «Діназу» Вадим Бовтрук.

Та попри справжню облогу, яку «діназівці» влаштували на останніх хвилинах матчу, м’яч вперто не хотів летіти в сітку воріт житомирян. Кілька разів від пропущених м’ячів свою команду рятувала майстерність голкіпера житомирської команди Олега Мозіля.

В підсумку, фінальний свисток головного арбітра зустрічі зафіксував мінімальну перемогу «Полісся» 1:0.

«У нас завданням сьогодні був в першу чергу результат. Можливо, десь пожертвували грою, плюс - суперник добре сьогодні грав. Але я не скажу, що ми сьогодні добре грали. Ми грали і не дуже добре. Але головне - домоглися потрібного нам результату. Тому що ми добре грали з Ужгородом, багато моментів було, добре грали з Тернополем, багато моментів було. Але там ми не виграли. Тут основне завдання була виграти. Чого ми й добилися і дуже цьому раді. Над хлопцями нависав більшою мірою результат. І вам не здалося, а так воно і було, що вони дуже хотіли зберегти результат. Десь грали може бути і по рахунку, віддали ініціативу «Діназ», «Діназ» нагнітав. Але я кажу: слава богу, що все так добре закінчилося для нас. Але було важко. І, звичайно, позначається штучне покриття. Зрозуміло, що у хлопців вже і ніжки забиті. Спасибі, що тут все так добре організовано, але скоріше б уже відкрили наш стадіон, щоб там теж можна було грати», - каже головний тренер ФК «Полісся» Анатолій Безсмертний.

«В принципі ми цього й очікували, що «Полісся» грає вдома, що ходить уболівальник. Це, до речі, дуже приємно - перебувати в таких умовах, коли приходить багато людей, які переживають за свою команду. Це дуже класно, це дуже круто. Побільше б таких команд було і футбол у нас розвивався б. Що стосується якості гри і як ми хотіли робити контргру - це ми залишимо між нами. Перший тайм особливо не вийшов, я думаю, що з обох сторін. Але другий тайм, після того, як ми пропустили, я вважаю, що це був, напевно, за всі ігри кращий тайм у нашому виконанні. Я дуже задоволений і гордий тими хлопцями, які є в наявності. Я просто щасливий, що я працюю з такими хлопцями», - розповів головний тренер ФК «Діназ» Володимир Бондаренко.

Таким чином «Полісся» підіймається на першу сходинку у турнірній таблиці групи А. Разом із тим, голкіпер житомирян Олег Мозіль зберігає ворота житомирської команди в недоторканності вже впродовж семи матчів.

Наступний поєдинок «поліські вовки» проведуть вже у найближчу середу 23 жовтня на «Спартак Арені» проти чернівецької «Буковини».

Нагадаємо, сайти Житомир.info та Спортивний Житомир транслювали матч 16 туру Чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги в прямому ефірі.