1 2 3 4 5 6

Футбол

​"Полісся"-"Прикарпаття" 2:0. Післяматчевий коментар Юрія Калітвінцева

13.09.2021 09:35Футбол

Після матчу 8 туру своїми думками про гру поділились головний тренер ФК “Полісся” Юрій Калітвінцев та півзахисник “поліських вовків” Дмитро Шастал.

Про це зазначається насайті ФК "Полісся".

“В першу чергу хотілось би побажати здоров’я нашим травмованим, лікарі займаються, там усе під контролем. Дуже оперативно спрацьовано, тому сподіваюсь, що ми обійдемось мінімальними проблемами. Щодо матчу - не можна виходити з 10 хвилини матчу, з 30. У нас таке було, коли перший тайм ми грали не дуже, а в другому таймі прокидались. Той план, який у нас був, спочатку не спрацював. І в роздягальні в перерві було сказано: зніміть білі рукавички. Вони їх зняли і в другому таймі ми побачили вже зовсім іншу команду. Зовсім інших футболістів”, - сказав у післяматчевому коментарі головний тренер ФК “Полісся” Юрій Калітвінцев.

“Міцний суперник, але як на мене - взагалі тут немає слабких суперників. Важко було розкрити оборону Прикарпаття. Моменти начебто і були, але кожного разу, коли ти його не реалізуєш, то наступний дається все складніше і складніше. Тому важливо було пробити ворота суперника. Нам теж було, відверто кажучи несолодко. зараз така спека, аномальна, як на мене, у вересні. І в другому таймі ми реалізували один з моментів, який повинні були реалізувати раніше. Кожна гра - непередбачувана, тому кожен матч важливий, як для суперника, так і для нас. І вболівальникам цікаво приходити на такі матчі і дивитись їх до кінця. Я на цьому стадіоні вперше. Але мені сподобалось. Сподобалось, що доволі немало людей було на футболі, що команду підтримують, відчувається підтримка сектору ультрас. І інші вболівальники підтримують. Це круто і це сподобалось”, - поділився своїми враженнями півзахисник “Полісся” Дмитро Шастал.


Теги: Полісся Прикарпаття Шастал Калітвінцев  

Схожі новини