1 2 3 4 5 6

Футбол

«Полісся» - це такий біль, але я добудую цей стадіон - ​голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко

05.05.2020 16:08Футбол

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко впевнений, що йому вдастся виконати свою обіцянку і добудувати центральний стадіон Житомира "Полісся". Хоча Про це він розповів вінтерв’ю Житомир.інфо.

- Ох, стадіон «Полісся» - це такий біль. Я тільки що був у міського голови (Житомира): ми ці кошти (15 млн грн на добудову стадіону – авт.) наразі заморозили, COVID-19 вибив (з колії) все суспільство і нас також. І якщо ми втримаємо цю ситуацію із захворюванням, то ці кошти залишаться у нас, вони будуть розблоковані і підуть на добудову стадіону. Мені Сергій Іванович (Сухомлин, мер Житомира) тільки що сказав, що Федерація футболу прийняла рішення, воно ще не офіційне – закінчувати чемпіонат в такому стані, як він є. Наша команда «Полісся» вийде в першу лігу, бо ми зараз знаходимося на другому місці. І цей стадіон нам вже конче необхідний для того, щоб наш клуб грав на стадіоні відповідного рівня. Нас може «врятувати» те, що перший етап наступного чемпіонату України почнеться без глядачів, поле в нас уже готове… Цей стадіон – він мені болить, я, коли прийшов на посаду, думав що все можна робити ось так (клацає пальцями). Перший мій візит був у Попільнянський район, там школа в селі Квітневому – ціна питання 1 млн 300 тис. грн і в нас є ці кошти, але сьогодні травень і школа ще добудовується, хоча вона тоді була майже готова.

- А ви пообіцяли, що її швидко зроблять?

- В розмовах з журналістами і в дописах в соціальних мережах, які я спочатку по ночах сам писав (та й зараз пишу, але вже не пости, а лише коментарі, сторінку не веду), мене Юра (Мельник, прес-секретар – авт.) фігурально «бив по руках», тому що я скажу – а мені це потім ставлять в обіцянку. Подивилися сайт «Слово і діло» - я там вже стільки наобіцяв… Досвідченіший політик обіцяє, наприклад, «я можу підняти цей камінь», бо знає, що може нахилитися і підняти. А я був як недосвідчений політик, сказав, і тепер ці обіцянки буду виконувати. Але якби зараз спитали про стадіон «Полісся», то я б спочатку уважно подивився, все проаналізував, а потім вже сказав – я добудую цей стадіон. Так ось – я добудую цей стадіон!

- Встигнете?

- Маю на те велику надію, там виконаний дуже великий об’єм робіт і зараз вже підрядник своїми коштами перекрив (витрати), бо ситуація з COVID заблокувала певні виплати. Я взагалі звик відповідати за свої слова і коли по Квітневій школі підрядник каже – де гарантія, що я отримаю 1 млн 300 тисяч, то я чесно написав від руки: «Я тобі гарантую, що ти отримаєш 1 млн 300 тис. грн» і віддав йому цю розписку. Ми там закрили фінансове питання і, сподіваюся, що він в суд не піде з цією розпискою. Я щиро, чесно, хочу зробити щось, і ніхто не зможе сказати, що я говорю з якоюсь «дулею в кишені», спілкуюся з усіма і себе тут не розглядаю, як політика, а розглядаю, як господарника. Я не є членом політичної партії, але є партія влади, мені імпонує стратегія і концепція, яка зараз втілюється в життя, але я не політик в класичному розумінні цього слова – витягувати стяг, йти на барикади.

Спортивний Житомир

Теги: стадіон Полісся Бунечко 

Схожі новини