1 2 3 4 5 6

Футбол

Президент ПФЛ Макаров: Потрібно стартувати 6-10 травня, щоб закінчити сезон до кінця червня

20.03.2020 11:20Футбол

Президент ПФЛ Сергій Макаров прокоментував SportArena позицію Професійної футбольної ліги по відновленню сезону у Першій і Другій лігах чемпіонату України у зв'язку з пандемією коронавируса COVID-19.

"Ми розуміємо, що для закінчення сезону нам потрібно 13 ігрових днів або 7-8 календарних тижнів. Це означає, що якщо в найгіршому варіанті ми плануємо закінчити сезон до кінця червня, то стартувати нам потрібно 6-10 травня ", - сказав Сергій Макаров.
Під датами 6 і 10 травня, очевидно, маються на увазі можливі ігрові дні, коли можна відновити матчі чемпіонату України: 6 травня - це середа, 10 травня - неділя.
Альтернативні сценарії відновлення чемпіонату Першої та Другої ліг, якщо не вдасться це зробити 6-10 травня через продовження карантину в Україні, в ПФЛ поки не розглядають.
«У ситуації, що склалася не може бути запланованих термінів», - відповів президент Ліги.
Чемпіонати в Першій і Другій лігах повинні були відновитися в найближчі вихідні (з 21 березня), але через пандемію коронавируса всі футбольні змагання в Україні були скасовані.
Днями УЄФА прийняв рішення про перенесення чемпіонату Європи з футболу на 2021 рік. В першу чергу, це пов'язано з необхідністю завершити європейські першості до 30 червня 2020 року.

Спортивний Житомир

Теги: ПФЛ 

Схожі новини