1 2 3 4 5 6

Футбол

​Президент ПФЛ Сергій Макаров: Сподіваємося, що змагання будуть відновлені і дограні

08.04.2020 10:22Футбол

Президент ПФЛ Сергій Макаров прокоментував можливість відновлення чемпіонату в Першій і Другій лігах. За його словами, в першу чергу, все буде залежати від офіційного дозволу грати, повідомляє СпортАрена.

«У документах ніяких планів у нас немає, а в головах є. Ми готуємося до відновлення. Сподіваємося, що змагання будуть відновлені і дограні, на це ми націлюємося. Ми будемо відштовхуватися від офіційного дозволу, коли вже знімуть карантин і дозволять масові заходи. Але нам знадобиться мінімум 10 днів або два тижні, щоб клуби зібралися і провели міні-збори втягуючі, щоб футболісти зібралися і потренувалися», - заявив Макаров.
«Одинадцять ігрових днів у нас в Першій лізі плюс дві дати на плей-офф. Всього потрібно 13 ігрових днів. У нас є план календаря після Пасхи з 20-х чисел квітня. Є орієнтовний план календаря з 15 травня. Прораховуємо всі будь-які варіанти ».
Клуби Першої та Другої ліги не встигли вийти після зимової паузи і відновити чемпіонат через поширився коронавируса. Раніше президент ПФЛ Сергій Макаров повідомляв, що відновити гри необхідно на початку травня, щоб встигнути завершити сезон в кінці червня.

Спортивний Житомир

Теги: ПФЛ коментарі 

Схожі новини