1 2 3 4 5 6

Футбол

Про футбольний клуб “Полісся”, реконструкцію стадіону, COVID-19 – Віталій Бунечко на пресбрифінгу

01.10.2020 20:02Футбол

У четвер, 01 жовтня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів пресбрифінг щодо фінансування футбольного клубу «Полісся», реконструкції центрального стадіону м. Житомира та інших питань. Про це повідомляє ОДА

Віталій Бунечко зауважив, що футбольна команда «Полісся» є комунальним підприємством Житомирської міської ради. Ані обласна рада, ані облдержадміністрація не є засновниками клубу, але при цьому надають їй всебічну підтримку.

«У 2020 році видатки обласного бюджету на фінансування різних напрямків, пов’язаних з діяльністю ФК «Полісся» складуть майже 18 млн грн., з яких 3,4 млн грн на фінансування та утримання клубу. Це рекордна сума за останні роки. Ця сума включає в себе безпосередньо субвенцію на підтримку клубу. Перший транш у розмірі 1,3 млн грн команда вже отримала. Питання щодо наступного траншу буде розглянуто на сесії обласної ради, яка відбудеться 08 жовтня. Відповідні документи підготовлені. Коли депутати приймуть рішення, клуб отримає ще 1,3 млн грн», – зазначив голова ОДА.

Віталій Бунечко також додав, що область несе витрати на утримання тренувальної бази команди, догляд за футбольним полем на стадіоні «Полісся» та фінансує завершення його реконструкції.

Крім того, як повідомив голова ОДА, він разом із міським головою доклали чимало зусиль для того, щоб команда, нарешті, отримала титульного спонсора, який також на регулярній основі надає «Поліссю» фінансову підтримку.

«Футболісти Полісся грають у професійний футбол. Зараз важливо, щоб менеджмент клубу також відповідав тим викликам, що стоять перед командою. Вважаю за необхідне провести аудит використання коштів керівництвом ФК «Полісся» за останні 3 роки. Щиро сподіваюся, що бюджетні кошти, кошти громади, вболівальників команди використовувалися за призначенням. Звертаюся до Житомирської міської ради, як власника команди, провести відповідну перевірку та надати висновки облраді та облдержадміністрації. За результатами перевірки ми будемо приймати рішення про обсяги подальшого фінансування клубу», – сказав Віталій Бунечко.

Голова ОДА також відповів на запитання журналістів з окреслених питань. Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

На завершення пресбрифінгу з огляду на сьогоднішній антирекорд у Житомирській області за кількістю нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію та стрімке збільшення кількості летальних випадків, спричинених ускладненнями від захворювання на COVID-19, Віталій Бунечко ще раз закликав жителів області бути відповідальними та суворо дотримуватися карантинних заходів.

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир 

Схожі новини