1 2 3 4 5 6

Футбол

Реконструкція центрального стадіону в Житомирі: документи в ДАБІ, будівельники виправляють зауваження УАФ

10.03.2021 11:00Футбол

Житомирська облдержадміністрація подала документи до державної архітектурно-будівельної інспекції для введення в експлуатацію центрального стадіону «Полісся» в Житомирі. Про це розповів голова ОДА Віталій Бунечко під час онлайн брифінгу 10 березня.

«4 березня було отримано позитивний експертний висновок і документи було направлено до ДАБІ. Вчора (9 березня) я мав розмову з очільником ДАБІ Сергієм Володимировичем Галіциним та попросив максимального сприяння в отриманні позитивного висновку інспекції. Це дасть нам можливість 26 березня зіграти перший домашній матч на стадіоні «Полісся», - сказав голова Житомирської ОДА.

За словами Віталія Бунечка, представники Української асоціації футболу висловили ряд зауважень до стадіону і зараз будівельники усувають недоліки.

«На стадіоні проводяться додаткові роботи і виправляються недоліки, на які нам вказала Українська асоціація футболу. Тобто, встановлюється відеонагляд, підключаються електромережі, будівельні роботи в принципі закінчені, виправляються помилки попередніх черг. Вчора я мав розмову з міським головою Сергієм Івановичем Сухомлиним і наразі на стадіоні також оновлюються роздягальні, замовлено лави запасних для футбольних команд, роботи ведуться, роботи не припиняються. Маємо величезну надію, що ДАБІ дасть нам позитивний висновок, зауваження УАФ будуть усунені і ми зможемо проводити домашні матчі на стадіоні «Полісся», - сказав голова ОДА.

Нагадаємо, нардеп з трибуни парламенту назвав будівництво стадіону «Полісся» у Житомирі символом корупції, бездіяльності та безглуздя.

Як повідомляв Спортивний Житомир, 17 лютого вболівальники Житомирського “Полісся” влаштували акцію «Бунечка - човпти!» під стінами ОДА.

Відеосюжет про дев’ять голів Житомирської облдержадміністрації, спочатку десятки, а згодом і сотні мільйонів гривень та 15 років будівництва дивіться тут.

Як повідомляв Житомир.info, реконструкція центрального стадіону «Полісся» триває вже 15 років. Вперше про реконструкцію головної спортивної арени Житомира заговорили в далекому 2005 році. Відтоді це «будівництво довжиною у вічність» пережило вісьмох голів Житомирської облдержадміністрації, Віталій Бунечко – дев’ятий.

22 серпня 2019 року на офіційному відкритті стадіону «Спартак Арена» новий голова ОДА Віталій Бунечко пообіцяв добудувати стадіон «Полісся» і 5 вересня зібрав нараду, аби обговорити реконструкцію центрального стадіону. А вже 16 жовтня цього ж року Бунечко «анонсував» розслідування про можливе розкрадання коштів на реконструкції стадіону «Полісся». У листопаді слідчі ГУНП звернулися до суду з клопотанням про доступ до речей та документів, необхідних для розслідування, розпочатого 7 жовтня 2017 року, щодо розтрати коштів на реконструкції житомирського стадіону «Полісся». Мова йде про роботи, які виконувалися впродовж 2016-2019 років, сума завданих збитків ще встановлюється. 23 грудня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко затвердив проєктну документацію по реконструкції стадіону «Полісся» загальною вартістю 167 млн грн.

У вересні 2020 року голова ОДА та підрядник обіцяли у листопаді провести перші матчі на житомирському стадіоні «Полісся».

Теги: футбол Полісся стадіон 

Схожі новини