1 2 3 4 5 6

Футбол

Реконструкцію житомирської «Спартак Арени» планують завершити до першого матчу ФК «Полісся» в новому сезоні ІІ ліги

17.07.2019 10:35Футбол

Будівельні роботи на стадіоні «Спартак Арена» планують завершити впродовж наступних двох тижнів, щоб ФК «Полісся» зіграв перший матч проти вінницької «Ниви» в сезоні 2019-2020 в Житомирі.

Про це в коментарі Житомир.info повідомив мер Сергій Сухомлин.

«Ми робимо все, щоб 27 липня наша команда з командою Вінниці зіграла домашній матч на стадіоні в Житомирі, щоб житомирські вболівальники могли повболівати за команду, а не їхати в Новоград-Волинський, чи в інше місто Житомирської області. Ми робимо все, щоб за документами і за роботами ми були готові до цього матчу. Я думаю, що на цьому тижні ми повністю закінчимо оформлення всіх документів для того, щоб 27 числа команда прийняла домашній матч на нашому рідному стадіоні «Спартак Арена», - сказав Житомирський міський голова.

За його словами, до початку наступного тижня спортивний об’єкт може бути зданий в експлуатацію.

«У нас дві черги. Ми всі пам’ятаємо, що спочатку була реконструкція самої спортивної арени, після цього ще додали прилеглі території та вхідні групи і там ще йдуть роботи. Вони будуть здані трішки пізніше, але для того, щоб отримати сертифікацію для проведення матчу і підготувати стадіон для гри, ми повинні здати всі документи для того, щоб він у нас був прийнятий в експлуатацію. Перша черга – це, власне, поле, трибуни, роздягальні і все, що потрібне для проведення матчу», - каже Сергій Сухомлин.

Разом із тим, мер прокоментував чутки про заходи політичної агітації від одного із кандидатів в народні депутати на стадіоні напередодні виборів.

«Політична агітація на стадіонах заборонена законодавством і поки що ми не плануємо проводити даний захід», - сказав Сергій Сухомлин.

Спортивний Житомир

Теги: коментарі Сергій Сухомлин Спартак-Арена інфраструктура ФК Полісся Житомир 

Схожі новини