1 2 3 4 5 6

Футбол

Результати команд “Полісся” у сьомому турі ДЮФЛ України

20.10.2020 10:33Футбол

Лише одну перемогу здобули команди СДЮСШОР “Полісся” у сьомому турі вищої ліги ДЮФЛ України.

На житомирській “Спартак Арені” у обох матчах з КДЮСШ “Чемпіон” було зафіксовано поразки господарів з однаковим рахунком 1:2. Так підопічні Ігоря Шумила і Андрія Словінського пропустили по голу у кожному з таймів – вихованці КДЮСШ “Чемпіон” двічі бездоганно виконували штрафні удари. Юнаки “Полісся” U16 запізно взялися до справи – під завісу гри реалізували свій стандарт, однак на більше їм часу не вистачило.

Юнаки “Полісся” U14 ще у першому таймі пропустили з пенальті, а тому увесь ігровий час намагалися відновити паритет. Свого житомиряни досягли наприкінці матчу, але не встигли відсвяткувати забитий м’яч, як припустилися помилки у захисті й пропустили вдруге.

З рахунком 2:1 завершився і виїзний матч СДЮСШОР “Полісся” U15 проти ФА “Арсенал” – голу Ярослава Поліщука виявилося замало бодай для нічиєї. Натомість старша команда “Полісся” U17 реалізувала куди більше своїх нагод: Макаревич, Меліхов, Майтак і Сбехат забили по голу у ворота “гармашів”, хет-трик в активі Яцини й підсумкова перемога підопічних Максима Зайнчковського 7:2