1 2 3 4 5 6

Футбол

Результати команд СДЮСШОР «Полісся» в 14 турі ДЮФЛ України

22.04.2021 16:23Футбол

14-й тур вищої ліги ДЮФЛ України для юнаків СДЮСШОР «Полісся» видався чи не найгіршим з початку Чемпіонату – одна нічия і три поразки.

Нічийний результат було зафіксовано у Житомирі у протистоянні старших команд СДЮСШОР «Полісся» і «Діназу». Житомиряни відкрили рахунок на 13-й хвилині коли Майтак відгукнувся на фланговий навіс і ударом головою вразив кут воріт гостей. Вдруге воротаря «Діназу» засмутив Яцина, який наприкінці тайму реалізував пенальті. Однак, у другій половині гри юнаки «Діназу» завдяки голам Нижника і Чернишова перевернули гру й у підсумку здобули нічию.

У дуелі молодших команд U15 юнаки «Полісся» пропустили швидкий гол, а у другому таймі гості організували контр-випад, який влучним пострілом завершив Гуськов – 0:2. Чудову нагоду повернутися у гру підопічні Юрія Воловня і Сергія Завалка втратили наприкінці матчу коли отримали право на 11-метровий, але Дмитренко-Батюта з позначки не зумів переграти воротаря.

Виїзні протистояння команд СДЮСШОР «Полісся» U16 і U14 з «Десною» закінчились поразками: старша команда поступилась 1:2, молодша – 1:3.

Матчі 15-го туру вищої ліги ДЮФЛ України команди СДЮСШОР «Полісся» зіграють у неділю, 25 квітня: юнаки U16 і U14 у Житомирі прийматимуть ковалівський «Колос», а команди U17 і U15 на виїзді зіграють з однолітками КДЮСШ «Чемпіон».