1 2 3 4 5 6

Футбол

Результати команд житомирського СДЮСШОР “Полісся” у восьмому турі ДЮФЛ України

27.10.2020 10:20Футбол

Виїзні нічиї, домашня “суха” перемога і поразка – результати команд СДЮСШОР “Полісся” у восьмому турі вищої ліги ДЮФЛ України.

Єдину перемогу у звітному турі здобули підопічні Максима Зайнчковського. Три набраних очки юнакам U17 забезпечили Меліхов, який відзначився у першому таймі, і Вієру, чий гол на 85-й хвилині підсумував матч “Полісся” – “Локомотив” – 2:0 перемога житомирян. Юнаки “Полісся” U15 у своєму протистоянні з “залізничниками” пропустили у дебюті матчу, і як не старалися, а підібрати ключі до воріт однолітків “Локомотива” так і не змогли – мінімальна поразка 0:1.

У виїзних матчах за участі команд СДЮСШОР “Полісся” U16 і U14 було зафіксовано нічиї з однаковим рахунком 1:1. Юнаки U16 по ходу матчу вигравали у “Локомотива” 1:0, однак на заключних хвилинах гри пропустили з пенальті. Призначений пенальті був і у матчі між юнаками U14, пробивав його капітан житомирян Рибак, однак свій шанс не реалізував. Згодом команди обмінялись голами, а фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 1:1.