1 2 3 4 5 6

Футбол

Результати команд житомирської СДЮСШОР “Полісся” у дев’ятому турі ДЮФЛ України

02.11.2020 15:59Футбол

Три перемоги і одну поразку здобули команди СДЮСШОР “Полісся” у дев’ятому турі вищої ліги ДЮФЛ України, матчі якого відбулись у неділю, 1 листопада.

У Житомирі команди U16 і U14 приймали столичну “Спарту-Київ”. Свій матч з киянами підопічні Ігоря Шумила і Андрія Словінського почали зі швидкого голу – Грегуль відгукнувся на передачу партнера із глибини і відкрив рахунок у матчі. А за п’ять хвилин Матвійчук дальнім ударом подвоїв перевагу житомирян. У другому таймі розгром гостей довершили Клімук і Грегуль.

Команда СДЮСШОР “Полісся” U14 так і не зуміла підібрати ключі до воріт “Спарти-Київ, натомість у другому таймі з інтервалом у десять хвилин припустилась двох помилок у захисті, за що була покарана Татарчуком і Ханіним – поразка 0:2.

У виїзних матчах проти команд “Спарти-Київ” юнаки U17 і U15 святкували перемоги. Старші команди U17 влаштували гольову перестрілку у своєму матчі: житомиряни програвали по ходу матчу, але зуміли переломити хід гри і завдяки голам Вієру, Яроцького, Меліхова і Майтака здобули вольову перемогу 4:3. На один гол менше у ворота “Спарти-Київ” забили підопічні Юрія Воловня і Сергія Завалка, зате втримали свої ворота на замку і здобули підсумкову розгромну перемогу 3:0.