1 2 3 4 5 6

Футбол

Роксана Маліновська: В Італії стало вже трохи легше

01.04.2020 10:34Футбол

Дружина українського півзахисника "Аталанти" Руслана Маліновського Роксана розповіла про ситуацію з пандемією коронавірусу в Італії та Бергамо.

- Ми вже посміхаємося, тому що по-іншому не можна. Інакше було б дуже важко. Намагаємося один одного підтримувати. Насправді, стало вже трохи легше. В останні кілька днів спостерігаємо позитивну динаміку. Тут скорочується число хворих і це дуже радує мене з Русланом. Ми мотивуємо себе чимось, дивимося якісь хороші новини, надихаємось поліпшенням екології.

Насправді, в Італії вже всі звикли жити в такому режимі. Коли закінчиться карантин, навряд чи тут зуміють швидко перебудуватися і повернутися до нормального життя. Люди адаптуються, проводять більше часу з близькими, займаються і навчаються вдома онлайн, готують різні страви. Звичайно, не без сумних моментів, багато важко хворих і летальних випадків. Ми зараз пройшли пік і я сподіваюся, що в найближчі дні це число буде падати.

Спочатку не всі дотримувалися необхідні заходи обережності і взагалі ми всі ставилися до цього не так серйозно. Ніхто не думав, що це так торкнеться нашого міста. У нас на початку був лише один хворий. Багато італійців - дуже товариські і не змогли швидко відмовитися від звичного ритму. Вони продовжували ходити в ресторани і розносити цей вірус. Країна не була до цього готова.

В "Аталанті" багато гравців живуть на базі. Нам теж це пропонували, обіцяли забезпечити доставкою їжі. Проте, у нас інша ситуація. Руслан, як і багато його партнери, у яких є діти, які не змогли покинути будинок. Ми замовляємо все онлайн. Нещодавно Руслан сам їздив в супермаркет, постарався побільше продуктів купити. В іншому з дому не виходимо.

Спасибі клубу, вони подбали про хлопців, які тренуються вдома. Нам привезли бігову доріжку, зібрали її. Робітники були в масках, все стерильно. Клуб постійно на зв'язку з хлопцями, у них є своя група. Якщо є якісь новини, їх туди скидають. Раніше вони частіше приходили, оскільки сподівалися на швидке відновлення тренувань. Але весь час все відкладалося.

Нещодавно була велика конференція з генеральним директором клубу, вони там обговорювали різні питання, бажали один одному здоров'я. Тренер попросив всіх тримати себе в формі і не повернутися із зайвою вагою. Він розуміє, що у багатьох буде недолік м'язової маси. Поки ж не планується ніяких тренувань, головне - підтримувати форму і зберігати здоров'я.

Спортьелло, який підхопив коронавірус, вже добре себе почуває. Він теж брав участь в конференції. З решти хлопців начебто ніхто не захворів, слава Богу. Руслан? Він молодець, весь час любить готувати і експериментує. Це в ньому прокинулося, коли ми переїхали до Італії. Він любить каву італійську, різні італійські страви. Млинці теж у нього були смачні. Він мені дуже допомагає, зараз ми всі справи робимо 50 на 50. Вдячна йому, що він зараз зі мною і ми разом це все проходимо, - сказала Роксана.

за матеріалами ТК Футбол

Спортивний Житомир

Теги: Руслан Маліновський 

Схожі новини