1 2 3 4 5 6

Футбол

Розпочалося друге коло Чемпіонату Бердичівщини з футболу

16.09.2020 10:07Футбол

Завершилося перше коло Відкритого Чемпіонату Бердичівщини з футболу серед аматорських команд.

Організаторами турніру є відділ молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради, відділ сім’ї, молоді та спорту виконкому Бердичівської районної ради, Бердичівська міська федерація футболу та Бердичівська районна федерація футболу.

У турнірі беруть участь шість чоловічих аматорських команд: "Адреналін" (Бердичів), ДЮСШ (Бердичів), "Колос" смт. Махнівка, "Прогрес" (Бердичів), "Спарта" (Бердичів), "Цукровик" смт. Червоне.

У першому турі другого кола у селищі Махнівка, Вінницької області, відбувся один із центральних матчів Чемпіонату між місцевим «Колосом» та «Адреналіном» з Бердичева. Ці команди претендують на перемогу в Чемпіонаті. У першому колі в Бердичеві перемогу здобув «Адреналін» з рахунком 3-1.

Саме «Адреналін» відкрив рахунок у матчі і в Махнівці, зробив це Роман Гаджієв, але наприкінці зустрічі «Колос» зрівняв рахунок, зробив це Олександр Барсук.

За підсумками шести зіграних матчів, у команді лідирує «Адреналін» з Бердичева – шістнадцять залікових пунктів. На другому місці – «Колос» смт. Махнівка – тринадцять залікових пунктів. На третьому місці – ДЮСШ Бердичів – дев’ять залікових пунктів.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир

Теги: Бердичів 

Схожі новини