1 2 3 4 5 6

Футбол

Руслан Маліновський повідомив про застереження від Гасперіні і зміни в тренуваннях

13.04.2020 18:34Футбол

Гравець італійської Аталанти і національної збірної України Руслан Маліновський розповів про втрати серед знайомих у Бергамо через коронавірус.

За словами Руслана, ситуація в місті Бергамо налагоджується – за останній тиждень кількість заражених коронавірусом або стабільна, або йде на спад. Однак те, що людина може тиждень не мати ніяких симптомів і заражати всіх довкола.

У цьому проблема, навіть якщо люди вдома, хтось один може заразити 70-80 інших. У мене є друг із Житомира, мешкає в Бергамо. У нього 60-річний товариш помер. Ніяких симптомів не було, ніколи не хворів, помер через коронавірус. У сусідки з будинку брат в важкому стані. У Бергамо дуже багато людей, які когось втратили чи хтось із ближніх перебуває у важкому стані через цю хворобу.

Маліновський пригадує, що було дуже приємно, коли пройшли "Валенсію".

У мене в житті ще не було таких моментів, щоб доходити до такого етапу Ліги чемпіонів. Але неприємний момент був у виїзній грі з Валенсією, коли матч був нібито за порожніх трибун, але за їх межами було 6-7 000 вболівальників. Після цього матчу все скінчилося.

Руслан, як і всі шанувальники футболу, сподівається, що гра мільйонів повернеться.

Може не так, як того хочемо, але головне – щоб всі були здорові. Адже тепер в Італії часто говорять, що футбол – це не лише футболісти на полі, але й люди, сотні тисяч тих, хто працює на клуби, це також журналісти. Від цього потерпають не лише футболісти.

Наставник "Аталанти" Гасперіні, за словами Маліновського, перший тиждень карантину перебував на тренувальній базі клубу.

Але опісля повернувся додому до дружини. За цей час у нас було 3 загальні онлайн-чати з керівництвом клубу і всією командою. Сказали, що ніхто не знає, що буде далі. Маємо дату – 3 травня. Є завдання від тренера з фізпідготовки, от прийшли на наступний тиждень. З кожним разом вони стають щораз важчими. Гасперіні сказав, що йому важливо, аби всі були в тонусі і не набрали зайвої ваги.

за матеріалами юа-футбол

Спортивний Житомир

Теги: Руслан Маліновський 

Схожі новини