1 2 3 4 5 6

Футбол

Руслан Маліновський здав позитивний тест на COVID-19

17.11.2020 13:00Футбол

Хавбек збірної України та "Аталанти", житомирянин Руслан Маліновський здав позитивний тест на коронавірус в день поєдинку заключного 6-го туру Ліги націй проти збірної Швейцарії. Також прес-служба УАФ повідомляє, що сьогоднішнє ранкове тестування підтвердило наявність інфекції у Сергія Кривцова, Жуніора Мораеса і тренера команди з фізпідготовки Івана Баштового.

Зараз вирішується питання про їх повернення додому. Що стосується Кривцова, Мораеса і Баштового, то ситуація уточнюється з урахуванням того, що всі троє зовсім недавно перехворіли коронавірусом, і у них в організмі повинні бути антитіла, які фактично унеможливлюють повторне захворювання на даний момент.

УЄФА враховує цей факт і допускає Кривцова і Мораеса до гри, проте місцева влада забороняє участь гравців у командних змаганнях.

Чекаючи остаточного рішення, збірна України виїхала на ранкове тренування без Кривцова, Мораеса і Маліновського. Питання про можливу участь Кривцова і Мораеса в грі залишається у площині переговорів УЄФА і місцевої влади кантону Люцерн.

за матеріалами юа-футбол

Спортивний Житомир

Теги: Руслан Маліновський 

Схожі новини