1 2 3 4 5 6

Футбол

Руслан Малиновський: «За три тижні намотав 230 кілометрів»

07.05.2020 13:42Футбол

Футболісти італійської Аталанти тренуються вже два дні, але заняття носять досить специфічний характер. Як організований цей процес, журналісту нашого сайту розповів півзахисник збірної України Руслан Маліновський.

- Тренуємося групами, - сказав Маліновський. - Нас збирають по шість чоловік. Поле розділене на шість частин, тому ніхто не перетинається. У кожного футболіста по два м'ячі, те ними не змінюємося. Все ретельно дезінфікується, за цим строго стежать. На базі ми нікуди не заходимо. Навіть в душ. Приїхали, на вулиці переодяглися, вийшли на поле. Ніякого масажу - всі контакти заборонені. У кожного по два комплекти форми, ми самі все стираємо. У кожного своя вода. По суті, ти працюєш сам, тільки по команді тренерів, які тебе контролюють. Коли йде бігова робота, то шістка ділиться на дві частини, і ми втрьох на відстані один від одного бігаємо навколо поля. Все дуже строго й організовано.
- Виходить, що навіть штрафні удари не можна відпрацьовувати?
- Ні, по воротах ніхто поки не б'є. У нас є спеціальна натягнута сітка. Б'єш в неї - відробляєш передачі, прийом, зміну напрямку і так далі. Передач між собою поки немає. Повторюся, нам заборонено обмінюватися м'ячами.

- Як оціниш свій фізичний стан?

- Думаю, все добре. Коли ввели суворий карантин, клуб надіслав кожному футболістові бігові доріжки, тренери скидали нам програму, і ми виконували її в пульсометра. За три тижні я пробіг 230 кілометрів. Коли вийшов на поле, різницю, звичайно, відразу відчув. Але все одно не так, як тоді, коли ти приходиш з відпустки, після місячного відпочинку. До інтенсивній роботі, думаю, ми готові. Состояние хорошее, навантаження витримаю.
- Тести на вірус вже проходили?
- Звичайно. На щастя, у всіх хлопців вони негативні.
- Тести - негативні, а настрій - позитивний?
- Поки нічого не зрозуміло. Ніхто не знає, що буде завтра. Так, останні два тижні ситуація поліпшується. Але не дай Бог щось трапиться, футбол відразу закриється і на цьому все закінчиться. Ми готуємося, але поки в такому ключі, як я розповів, будемо працювати до 18 травня. Сподіваюся, що сезон відновиться.

- Як тебе привітали з днем народження?

- У групі написали приємні слова. Ми ж тільки з 5 травня тренуємося, а день народження був 4-го. Та й немає тут якихось традицій, як у нас. Коридор слави ніхто не робить.
- В день народження ти, здається, ще жодного разу не грав. Правильно?
- Абсолютно вірно, тільки по юнакам ще, може. В цьому році могло таке трапиться, у нас начебто стояла гра 4 травня, але знову не склалося. Але воно і добре - був удома з сім'єю. З віком до свого свята став ставитися набагато спокійніше (посміхається), тому нічого страшного, що не було гостей. Зараз це не головне.

- Представники збірної України теж вітали?

- Звичайно. Першим написав в групу наш прес-аташе Олександр Гливинський, а потім все хлопці і тренери. Було приємно.
- З італійськими наставниками національної команди спілкуєшся?
- Так, вони 4 травня дзвонили. Ми часто на зв'язку. Тренери теж знаходяться в цьому регіоні, переживають, як в мене справи.
- Що кажуть до Італії щодо відновлення міжнародних матчів, зокрема, виступи збірних?
- Та це взагалі зараз нікого не хвилює! Тут, якщо говорити про футбол, поки думають, як відновити Серію А. Так далеко ніхто не заглядає. Набагато важливіше, щоб люди перестали хворіти. Намітилася позитивна динаміка, а поспішати не варто. У Бергамо вже відкрили маленькі магазини, пошту. Людей на вулицях стало більше, а все в масках, дотримуються дистанції і так далі. Терпимо і чекаємо.

за матеріалами Збірна

Спортивний Житомир

Теги: Руслан Маліновський 

Схожі новини