1 2 3 4 5 6

Футбол

СДЮСШОР “Полісся” U-19 перемагає “ДЮСШ-15”

04.10.2019 13:26Футбол

Надважку перемогу над київською “ДЮСШ-15” здобула найстарша команда СДЮСШОР “Полісся” у четвертому турі першої ліги Чемпіонату України U-19.

Житомирянам вдався швидкий гол: на сьомій хвилині оригінальний розіграш кутового завершився результативним ударом Розпотнюка. Протягом першого тайму господарі контролювали хід гри, однак подвоїти власну перевагу не змогли. Дебют другого тайму був за гостями, які з кожною хвилиною все агресивніше грали в атаці й на 66-й хвилині досягли свого, зрівнявши рахунок у матчі. Однак, вже за дві хвилини команда “Полісся” знову повела в рахунку після дальнього пострілу Олександра Савчука у дев’ятку воріт суперника.

Опісля підопічні Вадима Зорніка й Володимира Мухіна були змушені зосередитись на обороні власних воріт, раз за разом відбиваючи атаки суперника. Вистоявши в основний час, вже на першій компенсованій хвилині житомиряни організували контр-випад, який голом завершив Соболь. А крапку у звітному матчі поставив нападник гостей Горовенко, який вдруге засмутив воротаря житомирян – 3:2 важка перемога СДЮСШОР “Полісся”.