1 2 3 4 5 6

Футбол

Сергій Сухомлин: У Федерації Футболу України є зауваження до безпеки "Спартака"

23.07.2019 14:46Футбол

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин пояснив, чому ФК "Полісся" гратиме перший домашній матч в Новограді-Волинському, а не на "Спартаку". Виявилося, що стадіон має певні проблеми з безпекою вболівальників - відсутній гостьовий сектор та огорожі секторів стадіону. На ці недоліки вказали спеціалісти ФФУ, які приїхали атестувати "Спартак-Арену".

"Ми проектували Спартак Арена Житомир, як стадіон дитячої спортивної школи з можливістю тренування команди ФК "Полісся" у міжсезоння. Він готовий і відповідає всім технічним вимогам. Проте, у Федерації Футболу України є певні зауваження, якщо ми хочемо приймати тут домашні матчі, поки добудовують центральний стадіон «Полісся». Фахівці рекомендують розділити потоки вболівальників з різних команд, облаштувати додаткові огорожі, відгородити сектор для запасних гравців і суддів тощо.

Ризикувати безпекою людей не можна. Зважаючи на це, 27 липня футболісти ФК «Полісся» гратимуть з вінничанами у Новограді. А ми беремося за роботу. Це гарна можливість удосконалити об’єкт і зробити його більш функціональним. Відкриємо, як тільки ФФУ надасть позитивні висновки", - написав Сергій Сухомлин у своєму акаунті на Фейсбук.

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир Сергій Сухомлин Спартак-Арена 

Схожі новини