1 2 3 4 5 6

Футбол

Сергій Шищенко розповів про дебют житомирського ФК «Полісся» у Першій лізі

14.06.2021 15:29Футбол

12 червня на центральному стадіоні житомирський футбольний клуб «Полісся» зіграв заключний матч у Першій лізі сезону 2020-2021. В останньому поєдинку житомиряни поступилися київській «Оболоні» та посіли 11 місце у турнірній таблиці, що дозволяє команді продовжувати боротьбу у Першій лізі. Чи виконала команда поставленні завдання, розповів головний тренер «жовто-зелених» Сергій Шищенко.

«Ті люди, які розуміють, що відбувалося в світі, і з цим коронавірусом, багато команд були без футболу п’ять місяців, було дуже складно потім підвести команди. Зрозуміло, з тими можливостями, трансферною політикою, яка в нас була, я думаю, що ми виступили на гарному рівні. Ми не провалили сезон, ті завдання, які ставилися, ми їх практично виконали, нам потрібно було втриматися в Першій лізі. Звичайно ми хотіли краще, не виходило щось, але в хороші моменти ми включалися, вигравали матчі дуже важливі, і з багатьма лідерами ми набрали більше очків, ніж з аутсайдерами. Багато гравців дуже сильно прогресували, і в них є пропозиції піти в інші команди, один гравець вже пішов у Прем’єр лігу, іншими гравцями вже цікавляться»,- зазначає Сергій Шищенко.

Також він повідомив, що у наступному сезоні у команди буде новий тренер.


«Я задоволений усім, що робив, можу з впевненістю сказати, що працював професійно. Всі ті знання, які мав я — дав гравцям, і дуже багато залежало від них. В мене контракт закінчується і його продовжувати не будуть, вже є новий тренер в команді. Мені сказали, що можливо я залишусь працювати в клубі, на якій посаді, я поки не знаю, а може й ні», — розповів Сергій Шищенко.

Як оцінює гру команди у цьому сезоні, розповів захисник «Полісся» Ілля Повалій.

«По факту ми прийшли всі різні, деякі хлопці вийшли з Другої ліги, половина команди тільки прийшла. Але ми зігралися тільки завдяки їм, вони нам поставили гру і тактику. Так, були у нас невдалі ігри, але ми старалися показувати атакуючий комбінаційний футбол, це те, що від нас вимагали, і ми хотіли це показувати. Хочеться подякувати вболівальникам, спочатку ми грали без них, коли коронавірус був, і нам дуже їх не вистачало. Потім вони почали приходити, був заповнений стадіон, люди нас гнали вперед, ми не маємо право так грати», — каже Ілля Повалій.

Наступний сезон житомиряни розпочнуться 25 липня.

Нагадаємо, у житомирському «Поліссі» несподівані зміни на тренерському містку.

За матеріалами Житомир.info

Теги: Шищенко Повалій полісся тренео футбол гра  

Схожі новини