1 2 3 4 5 6

Футбол

Скільки коштуватиме завершення реконструкції стадіону "Полісся" сьогодні не знає ніхто - нарада в ОДА

05.09.2019 16:26Футбол

У четвер, 05 вересня, в приміщенні ОДА відбулася робоча нарада щодо реконструкції центрального стадіону "Полісся" за участю голови ОДА Віталія Бунечка, міського голови Житомира Сергія Сухомлина, представників профільних департаментів, проектних організацій та підрядників, які ведуть реконструкцію.

Подивитися стрім з наради можна на нашій сторінці у Фейсбук - частина 1 - частина 2

Головні питання, які поставив Віталій Бунечко на початку наради - як швидко можна таки добудувати стадіон і скільки на це потрібно ще коштів. Підрядники запевнили, що всі роботи по реконструкції можна завершити до кінця року. Але остаточну вартість робіт не знають ні підрядники, ні проектанти ні замовники. Проектувальники заявили, що їм потрібно два тижні, щоб фіналізувати проект і мінімум місяць, щоб порахувати остаточний кошторис. А потім проект ще має пройти експертизу в Києві. Минулого року подібна процедура тривала два з половиною місяці.

Втім міський голова Сергій Сухомлин і підрядник запевнили, що і кошторис і експертизу можна зробити швидше, якщо голова ОДА буде тримати це на особистому контролі.

Також важливим питанням став пошук додаткових джерел фінансування, яке необхідне для добудови стадіону. Адже із запланованих по проекту 152 мільйонів було вже витрачено 151. Причому цей рік є останнім, коли обласна влада може розраховувати на підтримку з державного бюджету на реконструкцію "Полісся". Якщо область не встигне завершити роботи, з 2020 року всі роботи потрібно буде сплачувати вже з бюджету області. Але навіть зараз в обласному бюджеті немає коштів на продовження робіт. В якості альтернативи було запропоновано використати ще наявні кошти ДФРР та попрацювати над здешевленням проекту. Наприклад, замінити гранітну плитку на асфальт.

Також було прийнято рішення виїхати на стадіон, аби на місці оглянути хід реконструкції та оглянути можливі варіанти здешевлення проекту.

Спортивний Житомир


Теги: стадіон Полісся Віталій Бунечко влада інфраструктура 

Схожі новини