1 2 3 4 5 6

Футбол

"Спартак-Арена" планують повернути на баланс СДЮСШОР з футболу "Полісся"

03.09.2019 17:11Футбол

Реконструйований стадіон "Спартак-Арена" планують повернути на баланс СДЮСШОР з футболу "Полісся". Відповідний проект-рішення опубліковано на сайті Житомирської міської ради.

Наводимо текст проекту рішення

Про передачу на баланс виконаних робіт з реконструкції об'єкта

З метою належної експлуатації та якісного обслуговування, а також утримання об’єктів комунальної власності, відповідно до статей 29, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

1. Передати з балансу управління капітального будівництва Житомирської міської ради виконані роботи по об’єкту: «Реконструкція стадіону «Спартак» дитячо-юнацької школи з футболу «Полісся» в м. Житомирі» (І-ша черга) на баланс Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з футболу «Полісся» Житомирської міської ради.

2. Приймання-передачу виконаних робіт з реконструкції вищевказаного об’єкта оформити у відповідності до чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.

Спортивний Житомир

Теги: Спартак-Арена СДЮСШОР Полісся 

Схожі новини