1 2 3 4 5 6

Футбол

​Тренер житомирського «Полісся» прокоментував матч проти основи київського ФК «Динамо». ВІДЕО

16.08.2020 14:30Футбол

Житомирське «Полісся» поступилось київському «Динамо» у товариському матчі, який проходив на стадіоні столичної команди. Після двох таймів рахунок був 5:1 на користь киян. В складі «жовто-зелених» відзначився Ярослав Галенко.

Після матчу своїми враженнями від гри поділився головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко. За словами тренера, він розуміє вболівальників, які хотіли б побачити перемоги в спарингах. Але в той же час коуч просить поставитись до невдач із розумінням, адже саме період міжсезоння дозволяє виявити слабкі точки в грі «Полісся» та напрацювати базу, яка дозволить добре виступати в наступному сезоні.

«Багато хто говорить, що ми повинні на зборах. Цього всім хочеться. Ми самі хочемо позитивного результату, це природно. Але ми розуміємо, які у нас були непрості суперники і яку гру ми хотіли бачити в матчах, які зв'язки ми награємо. Це дуже інформативно і кожна гра в цьому плані була дуже важлива. У багатьох іграх дуже добре виходив пресинг, дуже добре виходили дії в обороні, хоч ми і пропускали. З тим же «Олімпіком». Але це більше недисциплінованість пішла. До цього є питання, до гравців тоді були питання. Але дисципліни стає більше, я бачу це в порівнянні з тим, що було раніше. І ми не боїмося пресингувати те ж «Динамо», той же «Шахтар». Так, це ризик, я це розумію. Але я готую своїх гравців до того, що у нас не буде таких суперників у Чемпіонаті І ліги. Я хочу, щоб вони були впевнені в собі. Навіть сьогодні в перерві я сказав - не бійтеся, робіть, що я вам говорив, намагайтеся відчути в собі впевненість. Тому що впевненість - це головне: я можу, можу показувати хорошу гру, дисципліновану гру і хороший футбол», - каже Сергій Шищенко.


Незважаючи на відсутність перемог в товариських поєдинках, головний тренер «поліських вовків» задоволений результатами тренувальних зборів в міжсезонні. За словами Сергія Шищенка, за цей час вдалось перевірити футболістів, які пройшли в складі Житомирської команди ІІ лігу. Разом з тим, тренер каже: перед сезоном команду варто підсилити.

«Я задоволений і зборами, і передсезонними спарингами. Ми перевірили всіх хлопців. Звісно, ми хочемо підсилитися, ми шукаємо гравців на всі позиції. Тому що я вважаю, що потрібна здорова конкуренція. Без здорової конкуренції - недобре. Дуже хочеться саме здорової конкуренції, по два гравця на позицію. Як вийде, я поки не знаю. Ми ведемо переговори з гравцями, це непросто, але є гравці, які вже погодилися до нас перейти. Я сподіваюся, що у нас все вийде, ми нормально підійдемо до сезону і будемо показувати хорошу, добротну, дисципліновану гру, яка сподобається глядачам. Ми, звісно ж, будемо грати на результат, ми всі хочемо перемагати. Але ми також хочемо, щоб у нас розвивалися гравці, команда, клуб. Все це повинно бути в комплексі, це дуже важливо для нас», - каже коуч «жовто-зелених».

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир коментарі 

Схожі новини