1 2 3 4 5 6

Футбол

У 13-му турі Вищої ліги ДЮФЛ України команди СДЮСШОР “Полісся” здобули лише одну перемогу

13.04.2021 17:05Футбол

У 13-му турі Вищої ліги ДЮФЛ України команди СДЮСШОР “Полісся” здобули лише одну перемогу, у трьох матчах було зафіксовано поразки житомирян, повідомляє офіційний сайт школи.

Домашньою перемогою порадували юнаки “Полісся” U16, які завдяки покеру Музичука розгромили столичну ФА “Арсенал”. Максим відкрив рахунок у дебюті гри прямим ударом зі штрафного, на початку другого тайму відзначився ще двічі, а довершив перемогу житомирян реалізованим пенальті.

У матчі між командами “Полісся” і “Арсеналу” U14 попри ігрову перевагу житомирян, перший гол влетів саме у їх ворота – під завісу тайму Середюк невідпорним ударом під стійку вивів гостей вперед. У другому таймі підопічні Володимира Микитюка і Миколи Ткачука продовжили тиснути на ворота суперника, однак пропустили зі стандарту, гол в активі Трача.

Команди “Полісся” U17 і U15, які на виїзді протистояли ковалівському “Колосу”, також не порадували результатами. Так старші юнаки U17 хоча і повели в рахунку, згодом двічі пропустили. Житомиряни грали у більшості, але бодай вирвати нічию так і не зуміли – поразка 2:1. А долю матчу між молодшими командами U15 вирішив один гол, забитий господарями всередині першого тайму.

Найближчої середи, 14 квітня, юнаки “Полісся” зіграють матчі перенесеного 11-го туру: у Житомирі команди U16 і U14 приймають “КОДЮСШ” з с. Щасливе, а юнаки U17 і U15 вирушать до Чернігова на матч з “Десною”.