1 2 3 4 5 6

Футбол

У Житомирі до 25-річчя ЖОФФ урочисто підбили підсумки сезону 2017

18.11.2017 16:55Футбол

У п'ятницю, 17 листопада, в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги відбулися урочистості до 25-річчя Житомирської обласної федерації футболу та підсумовування результатів сезону 2017 року.

Основною метою заходу було відзначити активних діячів, спортсменів та меценатів футболу в Житомирській області.

"Нам дуже приємно, що сьогодні маємо можливість відзначити тих людей, які вкладають свої сили, душу і час у футбол. Це наш обов'язок як громадської організації, яка об'єднує і організовує вас. І нам приємно, що сьогодні зібралася повна зала справжніх шанувальників футболу. Цей захід для вас і завдяки вам", - зазначив голова ЖОФФ Руслан Павлюк.

На урочистості до 25-річчя федерації також були присутні заступник голови Житомирської районної ради Максим Вілівчук, начальник управління сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута.

Останній підбив підсумки 2017 року і відзвітувався за проведення реконструкції стадіону "Полісся".

"Сьогодні ми не лише святкуємо 25 років, а й підбиваємо підсумки. Я думаю, що ніхто не буде зі мною сперечатися, що рік, який минає можна сміливо назвати роком футболу на Житомирщині. Тому що порівняно з попередніми роками ми зробили великий крок вперед. Зрозуміло, попереду ще багато роботи, але я сподіваюся, що наступного року ми всі разом будемо святкувати перший матч на оновленому стадіоні "Полісся". Чому ми весь час переносимо цю подію? Займаючись будівництвом ми кожного разу підвищуємо планку. І на сьогодні стоїть завдання, щоб стадіон відповідав всім вимогам матчів прем'єр-ліги. Тому станом на 17 листопада почалися роботи по монтажу підігріву поля. Крім того, освітлення, воно ще не закуплене, але розраховане таким чином, щоб можна було проводити матчі прем'єр-ліги за участі найкращих команд," - розповів Лагута.

Після чого відбулося нагородження грамотами та подяками партнерів федерації. Чотири команди - переможці Дитячо-юнацької ліги області (10, 12, 14 і 16 років) також були відзначені на урочистості. Дітям вручили м'ячі та кубки. 

В цьому році відзначилася і дівоча команда Житомирщини WU-15 на чолі з тренером Валерієм Мелешко. Вона здобула 3 місце на чемпіонаті України серед команд Першої ліги, за що також була нагороджена кубком. 

Збірна Житомирської області серед ветеранів в цьому році також здобула призове місце на всеукраїнському змаганні. Команда стала другою на Кубку України.

Призерів чемпіонату серед ветеранів 40+ відзначили у номінаціях: "кращий гравець", "кращий воротар", "кращий бомбардир". Крім цього, команди отримали кубки і медалі за 1, 2, 3 місця на чемпіонаті. У таких же номінаціях нагородили призерів чемпіонату Першої та Вищої ліги.

Не забули організатори заходу і про арбітрів. За підсумками голосування команд було обрано троє найкращих суддів сезону. 

Довідка: Житомирська обласна федерація футболу — обласна громадська спілка, заснована 23 листопада 1992 року. Є колективним членом Федерації футболу України. Головна мета  діяльності — сприяння розвитку та популяризації футболу в Житомирській області.

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир

 

 

Схожі новини