1 2 3 4 5 6

Футбол

В Чуднівському районі завершився чемпіонат з міні-футболу

04.03.2020 10:48Футбол

Впродовж січня-лютого 2020 року відбувався чемпіонат Чуднівського району з міні-футболу. Розпочався турнір 25 січня, всі матчі проходили на штучному майданчику Чуднівського ліцею. Для участі в чемпіонаті заявилося 6 команд: в/ч А1979 Чуднів, ФК “Тютюнники”, ФК “Тетерів-ветерани”, ФК “Стовпів”, ДЮСШ Чуднів, ФК “П’ятка”.

Про напружений і безкомпромісний характер змагань свідчить той факт, що лише в останній ігровий день визначилися переможець та інші призери чемпіонату. Причому, першість вирішувалася в заочному протистоянні двох лідерів – ФК “Тетерів-ветерани” і ФК “Стовпів”, які по черзі зустрічалися з командою П’ятки.

Але й П’ятці не було куди відступати, адже у випадку успішної гри в двох заключних поєдинках вони потрапляли на третє місце в турнірній таблиці.

Отож, результати ігор ФК “П’ятка” – ФК “Тетерів-ветерани” – 3:2 (1:1) та ФК “П’ятка” – ФК “Стовпів” – 3:3 (3:1) і визначили остаточний розподіл призових місць в чемпіонаті.

Перше місце і чемпіонський кубок вибороли стовпівчани, які в двоколовому турнірі зазнали лише однієї поразки, на другому місці зупинилися ветерани “Тетерева”, а третіми став ФК “П’ятка”.

За матеріалами ЖОФФ

Спортивний Житомир

Теги: чемпіонат Чуднівський р-н 

Схожі новини