1 2 3 4 5 6

Футбол

«В другому таймі видалення нам зіграло на руку», - тренер житомирського «Полісся» про матч з «Прикарпаттям»

01.04.2021 11:20Футбол

Житомирське «Полісся» здобуло гарний результат у виїзному матчі 19 Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги проти івано-франківського «Прикарпаття». Таку думку на післяматчевій прес конференції озвучив головний тренер «жовто-зелених» Сергій Шищенко.

За його словами, команда програла супернику перший тайм і отримала гол у свої ворота цілком заслужено, але в другому таймі завдяки ігровій дисципліні команда змогла переломити хід поєдинку.

«Важкий матч насправді. На такому полі некомфортно себе почували і ми (особливо ми, напевно), і «Прикарпаття». Я вважаю, що перший тайм нас дійсно переграли і «Прикарпаття» заслужено забило м'яч. Було кілька рикошетів, але вони скористалися моментом. В другому таймі, напевно, видалення нам зіграло на руку. Футболісти «Прикарпаття», вочевидь, думали, що вони все-таки доведуть матч до перемоги. Але ми створили гол, створили ще кілька хороших ситуацій. І навіть могли повести в рахунку. Але, звичайно, могли і програти, враховуючи який момент в кінці матчу створило «Прикарпаття». Результатом, звичайно, я задоволений, вдячний хлопцям. Багато що, правда, не виходило. Це не наше поле, це не наш футбол, який ми хочемо бачити. Але за рахунок хороших дій, за рахунок гарної дисципліни ми здобули, я вважаю, хороший результат. При тій грі, яка була сьогодні», сказав в післяматчевому коментарі головний тренер ФК «Полісся» Сергій Шищенко.

«Коли є більшість в голах, коли є кількісна перевага, то потрібно такі матчі дотягувати до кінця. Тут десь наші лідери не спрацювали з одного боку. З іншого - позитивним все-таки, мабуть, є те, що в попередніх двох іграх, які ми провели з Оболонню і з Вересом, було зовсім мало футболу. А тут десь вже на відсотків 65-70 ми старались демонструвати якийсь футбол. Вже була якась взаємодія: був гол, були ще напів моменти, ми вже можемо говорити про якісь дії в атаці, про якийсь футбол. Але так складаються ігри і ми сьогодні не задоволені результатом», - сказав головний тренер МФК «Прикарпаття» Руслан Мостовий.

Нагадаємо, у матчі 19 туру ФК «Полісся» у меншості взяв один заліковий бал у грі проти з «Прикарпаття».