1 2 3 4 5 6

Футбол

В обласній асоціації футболу визначились з місцем проведення Суперкубку Житомирщини

08.06.2021 12:41Футбол

У конференц-залі Житомирської обласної асоціації футболу 7 червня відбулося засідання виконавчого комітету асоціації.

Про це 8 червня інформує сайт Житомирської обласної асоціації футболу.

«Головними питаннями порядку денного постали: затвердження місця проведення Суперкубку Житомирщини, обрання делегатів на Конгрес Української асоціації футболу, що відбудеться у березні 2022 року у Дніпрі, а також висунення кандидата на посаду президента УАФ. Місцем проведення поєдинку за звання переможця Суперкубку Житомирської області з футболу 2021 року обрано – м. Житомир, стадіон «Центральний». Дата та початок матчу – 27 червня, 16:00. Нагадаємо, що у Суперкубку зустрічаються чемпіон і володар кубка області за підсумками сезону-2020 – ФК «Звягель» і ФК «Бердичів», - йдеться у повідомленні.

Виконавчий комітет Житомирської обласної асоціації футболу одноголосно проголосував за висунення кандидатури діючого президента Української асоціації футболу Андрія Павелка на посаду президента асоціації.

1

У якості запрошеного гостя відвідав виконком й заступник генерального секретаря УАФ Денис Сидоренко:

«Хотілось би подякувати Житомирській асоціації футболу за роботу, яку вона проводить. Є розуміння, довіра та повна підтримка. Українська асоціації футболу завжди відчуває від Житомирщини професіоналізм і високий рівень організації. Бажаю лише успіху у розвитку футболу!», – звернувся до присутніх Денис Сидоренко.

Теги: Сидоренко УАФ Павленко футбол  

Схожі новини