1 2 3 4 5 6

Футбол

В ПФЛ сподіваються завершити чемпіонати згідно з календарем

17.03.2020 12:38Футбол

Президент ПФЛ Сергій Макаров розповів у програмі «Україна футбольна» про можливі варіанти продовження Першої та Другої ліги.

- Пане Сергію, 17 березня Виконком УЕФА прийме рішення про долю національних чемпіонатів. Яка ситуація на даний момент?

- На жаль, ситуація з коронавірусом розвивається дуже стрімко. Напевно, навіть швидше, ніж ми, бюрократи, встигаємо ухвалювати рішення. 17 березня очікуємо відеоконференцію за участю УЄФА і 55 національних асоціацій, на якій обговорюватимуть поточний стан справ. Коронавірус зараз забирає багато життів людей по всьому світу. На жаль, цей вірус вже дістався до нашої країни. Чекаємо новин від УЕФА та від УАФ.

- Якщо Виконком УАФ не дозволить розпочати весняну частину сезону, які варіанти продовження чемпіонату?

- 17 березня буде ухвалене ключове рішення. Розуміємо, що на даний момент майже половина регіонів України закриті, по всій країні введений карантин. У такій ситуації неправильно продовжувати футбольні змагання. Всі команди не зможуть взяти участь, календар доведеться «ламати». Наприклад, хтось не виїде на гру, а хтось не зможе організувати проведення матчу вдома.

Ми готуємося до будь-якого розвитку подій. Прорахували всі можливі варіанти з календарем. Сподіваємося, що якщо чемпіонат призупинять, то він все ж буде продовжений через деякий час, коли пройде найбільш гостра фаза епідемії. Нам потрібно 13 ігрових днів: 11 турів регулярного чемпіонату та дві дати на матчі плей-офф між командами Першої та Другої ліг.

Якщо доведеться закінчувати змагання наприкінці червня, то у такому випадку необхідно розпочати весняну частину не пізніше, ніж шостого травня. Це крайня дата відновлення змагань. Сподіваюся, що карантин закінчиться десь після 19 квітня, коли всі святкуватимуть Великдень. Розуміємо, що у цей день проходять масові заходи і логічно подовжити обмежуючі норми до цього часу, щоб уникнути спалаху епідемії.

У такому разі, якщо весняна частина сезону розпочнеться 25-26 квітня, то ми комфортно зможемо завершити наші змагання до 14 червня. Час у нас є, тому сподіватимемося на найкраще. Плануємо, що чемпіонати під егідою ПФЛ будуть завершені згідно з календарем.

Пресслужба ПФЛ

Спортивний Житомир

Теги: ФК Полісся Житомир ПФЛ ІІ ліга ПФЛ 

Схожі новини