1 2 3 4 5 6

Футбол

В Житомирі депутати не проголосували за виділення 838 тис. грн на завершення реконструкції стадіону “Спартак”

07.02.2020 15:11Футбол

Депутати Житомирської міської ради не проголосували за виділення 840 тис. грн, щоб отримати з держбюджету 7,5 млн грн на житомирський стадіон “Спартак”.

Питання розглядали на позачерговій сесії Житомирської міської ради 7 лютого під час внесення змін до міської програми будівництва. Пропозицію двічі ставили на голосування, але необхідних 22 голоси вона так і не набрала.

Після першого провального голосування слово взяв голова бюджетної комісії Юрій Мойсеєв.

«Звісно, ми можемо переживати за будь-які витрати й думати – дасть нам держава кошти чи ні, бо в держави важкі часи. Але тут вже держава кошти дає, прийняте рішення про співфінансування 7,5 мільйонів, нам просто треба виділити свою частину у 840 тисяч – 10% від загальної вартості. І ми не приймаємо рішення, це нонсенс. А потім з міського бюджету виділимо 8,5 мільйонів й будемо «задоволені», - сказав Юрій Мойсеєв.

Після цього депутати проголосували за те, щоб повернутися до голосування за цю пропозицію, але під час самого голосування знову не вистачило голосів й депутат Любов Цимбалюк відразу ж попросила слово.

«Справа в тому, що ми до цього часу не почули ніякого звіту щодо того, що там зроблено, як там зроблено, які там проблеми. Доповідайте на комісіях перед тим, як виносити таке питання на голосування. А то спочатку розмови про якісь проблеми, а потім – давайте виділимо кошти. Давайте спочатку розберемося, що вже там зроблене, що потрібно ще зробити і на чергову сесію винесемо це питання», - пояснила своє неголосування за виділення 838 тис. грн Любов Цимбалюк.

Нагадаємо, 22 серпня 2019 року відбулось відкриття стадіону "Спартак Арена". На реконструкцію стадіону, яка тривала з березня 2018 року, витратили приблизно 45 мільйонів гривень.

Спортивний Житомир


Теги: Спартак Арена міська рада 

Схожі новини