1 2 3 4 5 6

Футбол

​В Житомирі відбулось засідання Виконавчого комітету асоціації футболу

10.02.2020 13:16Футбол

У пресцентрі Житомирської обласної асоціації футболу в п’ятницю, 7 лютого 2020 року, відбулося засідання Виконавчого комітету асоціації. Під час засідання члени Виконкому прослухали фінансовий звіт за 2019 рік, затвердили кошторис і календарний план обласних турнірів із футболу на 2020-й рік.

Присутні проголосували про надання тимчасового членства в ГС «Житомирська обласна асоціація футболу» Новоград-Волинській міській асоціації футболу.

За рішенням Виконавчого комітету кращою районною/міською федерацією футболу в області у 2019 році стала Житомирська районна федерація футболу. Нагадаємо у 2018-му кращою була Попільнянська РФФ. Окрім того, Виконком затвердив й порядок надання фінансової підтримки районним/міським федераціям.

Одним із питань порядку денного було затвердження головного тренера збірної Житомирської області для участі в турнірі «Кубок регіонів УАФ». Одноголосно присутні обрали кандидатуру головного тренера ФК «Полісся» (Городниця) – Миколу Подранного, який два роки тому вже очолював збірну області. Нагадаємо, у 2018 році у поєдинку за вихід до фіналу Кубку Регіонів з рахунком 2:1 збірна Житомирської області поступилася колективу Львівської області.

На засіданні затвердили положення про Суперкубок Житомирської області-2020 – матч заплановано провести у Житомирі на «Спартак Арені» 1 травня між переможцем Кубку області ФК «Звягель» (Новоград-Волинський) та срібним призером чемпіонату області ФК «Мал» (Коростень).

Виконком ухвалив Угоду з районними/міськими федераціями футболу про співробітництво і розглянув звернення ГО «Житомирська районна федерація футболу».

Також члени Виконавчого комітету асоціації розглянули низку питань щодо «Дисциплінарних правил ЖОАФ», навчання тренерів за програмами «D» – Диплом УАФ та «С» – Диплом УАФ, початок роботи Національної школи футбольних арбітрів 2020 року в Житомирі й Бердичеві, списків арбітрів і спостерігачів арбітражу Всеукраїнських змагань.

Спортивний Житомир


Теги: ЖОАФ 

Схожі новини